Paní Daniela sdílí zkušenosti s liposukcí bříška pomocí přístroje body-jet®


„Cítím se mnohem lépe, plná energie a chuti do života“

Daniela, 37 let

Zdravotní sestra Daniela si po 15 letech práce v oboru vyzkoušela, jaké je to být v roli pacienta. Dlouhodobá nespokojenost s tukem v oblasti bříška ji totiž vedla k rozhodnutí podstoupit liposukci.
Cítíte se také nespokojená s nadbytečnými kily a chtěla byste se zase cítit lépe? Přečtěte si rozhovor s Danielou, která již den po liposukci normálně pracovala.


 

Danielo, co Vás vedlo k rozhodnutí řešit nadbytečná kila liposukcí břicha?

Podobný zákrok jsem podstoupila již před patnácti lety. Po porodu jsem byla nešťastná s tvarem své postavy a nechala jsem si pomocí liposukce odsát tuk v oblasti boků. Tehdy jsem podstoupila klasickou tumescentní liposukci, která pro mě byla dost bolestivá a vyžadovala dlouhou rekonvalescenci.

Dnes existuje spousta jiných metod odsátí tuku, které jsou šetrnější. Má kamarádka podstoupila liposukci na bázi vodního paprsku. Její výsledek se mi zdál skvělý, takže jsem si začala zjišťovat více informací.

 

Proč jste se rozhodla právě pro vodní zákrok přístrojem body-jet®?

Nejdůležitější pro mě bylo, že jde o šetrnou a neinvazivní metodu liposukce. Potřebovala jsem co nejdříve po zákroku pracovat a fungovat v domácnosti, což jsem po klasické liposukci nebyla schopná. Ocenila jsem také možnost podstoupit zákrok v lokální anestezii, bez uspání.

 

Jak probíhal den operace?

Vzhledem k tomu, že se pohybuji ve zdravotnictví, ocenila jsem možnost být při zákroku při vědomí. Personál na Perfect Clinic byl skvělý, celou dobu se mnou komunikoval a já si tak celý zákrok opravdu užila. Necítila jsem žádné bolesti a za dvě hodiny po zákroku jsem mohla jet domů. Na druhý den jsem šla večer do práce. Bolest bezprostředně po liposukci bych přirovnala bolesti po cvičení. Takže nic, co by se nedalo vydržet.

 

Jaká byla Vaše pooperační péče?

Lékař mi doporučil nošení kompresního prádla. Vzhledem k tomu, že i v oblasti kompresní terapie došlo k velkému posunu od mé první liposukce, prádlo jsem si okamžitě zamilovala. Pooperační bandáže LIPOELASTIC mi byly skvělým pomocníkem po celou dobu rekonvalescence. Ocenila jsem ho také na dovolené ve Slovinsku, kde jsem v prádle zvládla spoustu sportů, včetně raftingu. Přibalila jsem si více kusů bandáží, abych se mohla vždy převléct do suchého.

 

Co říkáte Vy a Vaše okolí na výsledek?

Cítím se mnohem lépe, plná energie a chuti do života. Od manžela i dětí jsem měla od začátku podporu. Manžel je z výsledku nadšený, nestydím se před ním a manželství to určitě prospělo. Já osobně změnu pozoruji hodně na šatníku. Oblečení jsem vyměnila za nové, o dvě konfekční velikosti menší.

 

Co byste doporučila ženám, které zákrok zvažují?

Pokud nejste spokojené se svou postavou, běžte do toho. Je to dle mého ten nejlepší způsob jak „zhubnout“ rychle a bezbolestně. Postava se navíc potom mnohem lépe udržuje. Mě osobně by bylo líto nabrat kila zpátky, takže jsem po zákroku upravila i své stravovací návyky.

 

 
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
Rozumím