Po porodu můžou být Vaše prsa krásnější, než kdy dřív!

 Nagor Twist

Patříte mezi šťastné maminky, své mateřství si plnými doušky užíváte a jediné, co vás trápí, jsou Vaše prsa? Jsou povislá a nevypadají jako dřív? Nezoufejte! S implantáty značky NAGOR mohou Vaše prsa vypadat ještě lépe než před porodem!

Volba správného typu a značky implantátu je pro ženu stejně důležitá jako samotné rozhodnutí augmentaci podstoupit. Existuje několik faktorů, které je potřeba při výběru toho správného implantátu zvolit.

Britské implantáty NAGOR, které jsou na trhu již 37 let, splňují všechny předpoklady bezpečného implantátu. Mezi jejich hlavní benefity patří:


Téměř neviditelná jizva

Téměř

NEVIDITELNÁ JIZVA

Implantáty jsou mimořádně přizpůsobivé a pro jejich aplikaci je potřeba velmi úzký průměr, tj. 3 cm. Jizva po augmentaci je tedy téměř neviditelná!

Vydrží extrémní podmínky

Vydrží

EXTRÉMNÍ PODMÍNKY

Obsahují Silogel Twist, který vydrží extrémní podmínky bez toho, aby se poškodil. Poškození implantátu tedy nehrozí ani při náročné fyzické zátěži! Podívejte se na video, co vše takový implantát vydrží!

Dlouholetá tradice

Dlouholetá

TRADICE

Jsou na trhu již 37 let a za tuto dobu patří na vrchní příčky mezi implantáty na světě!

Vysoká přilnavost k prsní tkáni

Vysoká přilnavost

K PRSNÍ TKÁNI

Ideální kombinace jemné texturace Nagotex s vysokou četností pórů na povrchu implantátu zvyšuje přilnavost k prsní tkáni a tím zmírňuje riziko komplikací!

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
Rozumím