KARIÉRA

LIPOELASTIC a. s. je obchodně výrobní společnost, která již více než 13 let v České republice i ve světě patří mezi uznávanou špičku v oblasti výroby a prodeje materiálů používaných v oblasti zdravotnické péče. Jsme neustále v pohybu, a proto bez ustání hledáme, vyvíjíme a zhmotňujeme naše know-how v nové produkty a služby.

Lipoelastic

Accountant

Marcela Fojtíková
kariera@lipoelastic.com

Naší ambicí je neustále se rozvíjet!
Chcete jít dopředu s námi?

Staňte se součástí našeho týmu a zašlete motivační dopis se strukturovaným
životopisem na adresu kariera@lipoelastic.com

Sales Brand Manager

Pro exportní oddělení

Zajímáte se o zahraniční obchod? Líbí se Vám mezinárodní prostředí a láká Vás komunikace se zahraničními partnery? Pak by tato pozice mohla být tou pravou pro Vás.

LIPOELASTIC a.s., přední světový výrobce kompresního pooperačního prádla pro oblast plastické a estetické chirurgie s partnery ve více než 70 zemích světa, hledá posilu exportního týmu.

Hlavní pracovní náplň:

  • Spolupráce na vytváření nových strategií v oblasti zahraničního obchodu v rámci celého světa
  • Postupné převzetí zodpovědnosti za přidělené země
  • Komunikace se stávajícími B2B partnery
  • Vyhledávání nových potenciálních partnerů v oboru
  • Návrh a realizace vstupů na zahraniční trhy
  • Motivování svěřených partnerů, budování vztahů, produktová školení
  • Zahraniční cesty, aktivní účast na kongresech
  • Analytické zpracování a vyhodnocování prodejních přehledů a reportů
  • Monitoring konkurenčního prostředí

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Obchodní zkušenosti
  • Znalost anglického jazyka minimálně na úrovni C1 (komunikace se zahraničními partnery slovem i písmem)
  • Jeden z níže uvedených jazyků velkou výhodou:
    - Francouzština
    - Španělština
    - Italština
    - Ruština
    - Arabština
  • Profesionální vystupování, obchodní duch a analytické uvažování
  • Samostatnost, spolehlivost a důslednost
  • Znalost práce v MS Office
  • Ochota neustále se vzdělávat a držet krok s trendy

Nabízíme:

  • Práce v dynamické a rychle rostoucí společnosti
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Nadstandardní zaměstnanecké benefity (týden dovolené navíc, stravenky)
  • Prostor pro seberealizaci
  • Možnost kariérního postupu
  • Kancelář v atraktivní lokalitě Praha 5 (přímo u metra Anděl)

Pokud Vás tato pozice zaujala, těšíme se na Váš motivační dopis se strukturovaným životopisem. Své nabídky posílejte na adresu: kariera@lipoelastic.com.

Sales Support Coordinator na part-time

Rozjeďte kariéru už při VŠ! Cestujete rádi, ovládáte jazyky a nechybí Vám „business drive“?

LIPOELASTIC a.s., přední světový výrobce kompresního pooperačního prádla pro oblast plastické a estetické chirurgie, s partnery ve více než 70 zemích světa, nabízí studentům VŠ jedinečnou příležitost stát se členem exportního týmu a získat cenné zkušenosti z oblasti mezinárodního obchodu.

Budete se starat o projekty v exportním oddělení

  • Administrativní a marketingová podpora exportního oddělení
  • Komunikace se stávajícími i novými partnery z celého světa
  • Asistence při jednání s partnery (v ČR i mimo ni)
  • Zákaznický servis
  • Organizační podpora při realizaci zadaných projektů

Mezinárodní obchod – požadujeme výbornou angličtinu a španělštinu/francouzštinu!

  • Výborná znalost angličtiny a španělštiny, či francouzštiny na minimální úrovni B2
  • Příjemné vystupování, flexibilita, samostatnost a aktivní přístup
  • Rutinní znalost práce s PC (MS Office, Microsoft Outlook)
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B s praxí

Nabízíme možnost vypracovat se na Brand Sales Manager

  • Part-time pozice ideální pro vysokoškolské studenty
  • Kariérní růst: Možnost vypracovat se na pozici Brand Sales Manager
  • Flexibilní pracovní dobu s možností pozdějšího HPP
  • Cestování, prostor pro seberealizaci a aktivní užívání cizího jazyka

Zájemce prosíme o zaslání životopisu v anglickém jazyce spolu s motivačním dopisem na kariera@lipoelastic.com

Grafik / grafička na externí spolupráci

Hledáme kreativní osobnost se smyslem pro detail s nadčasovými nápady a bude se tak podílet na dalším rozvoji tradiční české firmy působící z velké části na zahraničních trzích.

  • tvorba grafických návrhů a kreativních vizuálů
  • podíl na tvorbě korporátní identity společnosti
  • sazba firemních tiskovin (katalogy, letáčky, brožury, oznámení, poukazy apod.,…)
  • předtisková příprava, zadávání zakázek do tisku, komunikace s tiskárnou
  • tvorba krátkých animací, filmů, spotů, videí
  • fotografie (fotografování, pokročilé retuše, úprava fotografií)

Očekáváme:

  • rutinní znalost práce s grafickými programy: Adobe Illustrator, Adobe InDesign, Adobe Photoshop, Adobe Premiere
  • znalost typografických pravidel a pravidel sazby
  • znalost předtiskové a online publikační přípravy sazby dat
  • základní znalosti polygrafické výroby
  • pracovitost, spolehlivost, pečlivost
  • kreativní tvůrčí myšlení a inovativní přístup
  • ochota se vzdělávat v nových technologiích a trendech
  • schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • plnit zadané termíny

Nabízíme:

  • externí spolupráci na ŽL
  • zajímavou práci s lékařskou tématikou
  • práci s mladým kolektivem v dynamické společnosti
  • prostředí pro uplatnění schopností a odborných zkušeností, prostor pro seberealizaci

Místo pracoviště:

  • externě

Zájemce prosíme o zaslání životopisu spolu s ukázkou tvorby na e-mail kariera@lipoelastic.com.

Obchodní zástupce ve zdravotnictví

Hledáme komunikativní cílevědomou osobnost se smyslem pro obchod, která se bude ráda podílet na dalším rozvoji tradiční české firmy působící z velké části na zahraničních trzích.

  • každodenní kontakt a komunikace s plastickými chirurgy, lékaři a sestrami v rámci svěřené oblasti
  • prezentace vybraného portfolia produktů a zvládání argumentace
  • udržování a prohlubování kontaktů a dobrého jména společnosti na trhu
  • monitoring trhu, sledování konkurence
  • reporting

Požadujeme:

  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni (další znalost jazyka výhodou)
  • výborné prezentační dovednosti, komunikační a organizační schopnosti
  • příjemné vystupování, flexibilitu, samostatnost a aktivní přístup
  • rutinní znalost práce s kancelářskými programy MS Office
  • obchodní myšlení a inovativní přístup
  • ochota se vzdělávat v nových obchodních dovednostech a trendech
  • praxe na obdobné pozici výhodou

Nabízíme:

  • velmi zajímavou práci s lékařskou tématikou
  • služební automobil, telefon a potřebné Hardwarové zázemí
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • práce v mladém kolektivu v dynamické společnosti
  • standardní zaměstnanecké benefity (týden dovolené navíc, stravenky)

Pokud Vás tato pozice zaujala, těšíme se na Váš motivační dopis se strukturovaným životopisem. Své nabídky posílejte na adresu kariera@lipoelastic.com.

Společnost LIPOELASTIC a.s., výrobce kompresního prádla, hledá pro výrobu ve Valašském Meziříčí, Vrbenská 887

DĚLNICE TEXTILNÍ VÝROBY: ŠIČKY A STŘIHAČKY

Požadujeme

  • pracovitost, spolehlivost, samostatnost a schopnost učit se novým věcem
  • praxi v textilní výrobě v oboru šička, švadlena/střihačka

Nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
  • stravenky
  • týden dovolené navíc
  • práci v motivujícím a přátelském prostředí

  • Vrbenská 887, Valašské Meziříčí

Své životopisy zasílejte na adresu: kariera@lipoelastic.com

Rozumím