KARIÉRA

LIPOELASTIC a. s. je obchodně výrobní společnost, která již více než 13 let v České republice i ve světě patří mezi uznávanou špičku v oblasti výroby a prodeje materiálů používaných v oblasti zdravotnické péče. Jsme neustále v pohybu, a proto bez ustání hledáme, vyvíjíme a zhmotňujeme naše know-how v nové produkty a služby.

Lipoelastic

Accountant

Marcela Fojtíková
kariera@lipoelastic.com

Naší ambicí je neustále se rozvíjet!
Chcete jít dopředu s námi?

Staňte se součástí našeho týmu a zašlete motivační dopis se strukturovaným životopisem na adresu kariera@lipoelastic.com

Zasláním životopisu na adresu kariera@lipoelastic.com nám dáváte souhlas se zpracováním osobních údajů, které budou v databázi ponechány do konce roku 2018. V případě, že chcete být z databáze vymazáni dříve, prosím, informujte nás na kariera@lipoelastic.com.

Export Sales Brand Manager

Zajímáte se o zahraniční obchod? Líbí se Vám mezinárodní prostředí a láká Vás komunikace se zahraničními partnery? Pak by tato pozice mohla být tou pravou pro Vás. LIPOELASTIC a. s. patří mezi světovou špičku ve výrobě kompresního pooperačního prádla. Exportujeme již do více než 70 zemí světa a úspěšně jsme otevřeli tři dceřiné společnosti v Německu, Velké Británii a Nizozemí. Náš tým se od roku 2002 rozrostl na počet 150 zaměstnanců, a to pořád není konečné číslo. Touha být jedničkou na světovém žebříčku nás stále žene kupředu. I proto neustále hledáme mladé, ambiciózní a cílevědomé kolegy, kteří nám pomohou v tom dosáhnout až na vrchol.

Hlavní pracovní náplň:

  • Spolupráce na vytváření nových strategií v oblasti zahraničního obchodu v rámci celého světa
  • Postupné převzetí zodpovědnosti za přidělené země
  • Komunikace se stávajícími B2B partnery
  • Vyhledávání nových potenciálních partnerů v oboru
  • Návrh a realizace vstupů na zahraniční trhy
  • Motivování svěřených partnerů, budování vztahů, produktová školení
  • Zahraniční cesty, aktivní účast na kongresech
  • Analytické zpracování a vyhodnocování prodejních přehledů a reportů
  • Monitoring konkurenčního prostředí

Pravdou je, že pracovní náplň je u nás velice různorodá a živá. Komunikace se zahraničními partnery přináší stále nové výzvy. Dynamický rozvoj naší společnosti umožňuje velmi rychlý přístup k aktuální situaci na trhu. Jakožto rodinná firma, která je stále vedena zakladateli společnosti, nejsme svázání korporátními normami. Většina našich porad probíhá formou brainstormingu, díky kterému jsme schopni efektivně vymýšlet vhodné strategie a ihned je implementovat. I proto jsou nárůsty a výsledky celé společnosti každým rokem vyšší.

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Rodilého mluvčího ČJ - psaná i mluvená forma
  • Obchodní zkušenosti
  • Komunikace se zahraničními partnery slovem i písmem v angličtině (minimální úroveň C1)
  • Další z níže uvedených jazyků velkou výhodou:
    - Francouzština
    - Španělština
    - Italština
    - Ruština
    - Arabština
  • Profesionální vystupování, obchodní duch a analytické uvažování
  • Samostatnost, spolehlivost a důslednost
  • Znalost práce v MS Office
  • Ochota neustále se vzdělávat a držet krok s trendy

Naše požadavky nejsou nijak přehnané. Jediné, co je opravdu potřeba je být rodilým mluvčím, protože celá společnost interně komunikuje v českém jazyce. Další nezbytností exportního týmu je samozřejmě angličtina, která je v zahraničním obchodě nutností. Jelikož bude Sales Manager prezentovat naši společnost navenek, profesionální vystupování je pro nás velice důležité. V neposlední řadě se jedná o obchodní pozici, a tak je jasné, že obchodní duch a analytické uvažování k tomu neodmyslitelně patří.

Nabízíme:

  • Práce v dynamické a rychle rostoucí společnosti
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Nadstandardní zaměstnanecké benefity (týden dovolené navíc, stravenky, sick days)
  • Prostor pro seberealizaci
  • Možnost kariérního postupu
  • Kancelář v atraktivní lokalitě Praha 5 (přímo u metra Anděl)

I přesto, že jsme dynamická a rychle rostoucí společnost, můžeme se pyšnit již 15 lety na trhu. Naším cílem je krom úspěšných prodejních výsledků, také spokojenost našich zaměstnanců. Protože nejcennější aktivum společnosti jsou její zaměstnanci.

Pokud Vás tato pozice zaujala, těšíme se na Váš motivační dopis se strukturovaným životopisem. Své nabídky posílejte na adresu: kariera@lipoelastic.com.

Grafik / grafička na externí spolupráci

Hledáme kreativní osobnost se smyslem pro detail s nadčasovými nápady a bude se tak podílet na dalším rozvoji tradiční české firmy působící z velké části na zahraničních trzích.

  • tvorba grafických návrhů a kreativních vizuálů
  • podíl na tvorbě korporátní identity společnosti
  • sazba firemních tiskovin (katalogy, letáčky, brožury, oznámení, poukazy apod.,…)
  • předtisková příprava, zadávání zakázek do tisku, komunikace s tiskárnou
  • tvorba krátkých animací, filmů, spotů, videí
  • fotografie (fotografování, pokročilé retuše, úprava fotografií)

Očekáváme:

  • rutinní znalost práce s grafickými programy: Adobe Illustrator, Adobe InDesign, Adobe Photoshop, Adobe Premiere
  • znalost typografických pravidel a pravidel sazby
  • znalost předtiskové a online publikační přípravy sazby dat
  • základní znalosti polygrafické výroby
  • pracovitost, spolehlivost, pečlivost
  • kreativní tvůrčí myšlení a inovativní přístup
  • ochota se vzdělávat v nových technologiích a trendech
  • schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • plnit zadané termíny

Nabízíme:

  • externí spolupráci na ŽL
  • zajímavou práci s lékařskou tématikou
  • práci s mladým kolektivem v dynamické společnosti
  • prostředí pro uplatnění schopností a odborných zkušeností, prostor pro seberealizaci

Místo pracoviště:

  • externě

Zájemce prosíme o zaslání životopisu spolu s ukázkou tvorby na e-mail kariera@lipoelastic.com.

Rozumím