„Doporučila bych každé ženě,
která operaci zvažuje, nerozmýšlet se
a jít do toho,“
říká 23letá Míša.


Doporučila bych každé ženě, která operaci zvažuje, nerozmýšlet se a jít do toho


Máte nízké sebevědomí a necítíte se žensky kvůli malému poprsí?
Přečtěte si inspirující rozhovor s 23letou učitelkou Míšou, která o novém poprsí snila již od mala a po narození dcery
augmentaci konečně podstoupila.


Míšo, kdy a proč jste se rozhodla pro podstoupení augmentace?

O augmentaci prsou jsem snila od svých 13 let, kdy jsem poprvé na internetu viděla zákrok a proměnu ženy. Stále jsem ale doufala, že mi narostou mé vlastní a neztrácela naději, ale pro jistotu jsem začala pomalu šetřit, pro případ, že budu mít „přistávací dráhu“. V 18 letech jsem měla našetřeno, moje hruď vypadala stejně jako před 5 lety, a proto jsem se rozhodla podstoupit augmentaci. Hledala jsem různé kliniky, recenze, obrázky „PŘED a PO“, sháněla informace o doktorech a pomalu se začínala těšit. Nikdy bych nevěřila, co se může přihodit, ale nakonec jsem musela našetřené peníze vložit do výbavičky pro moji dnes už 4letou dceru. Zjistila jsem totiž, že jsem těhotná, a proto prsa musela pár let počkat. Začala jsem tedy znovu šetřit a letos v mých 23 letech jsem si splnila sen.

Byla pro Vás změna poprsí po mateřství ještě důležitější?

V těhotenství a při kojení jsem s nimi byla docela spokojená. Přestávala jsem pomalu kojit a tím jsem začala ztrácet i prsa. Od té chvíle jsem snila o augmentaci ještě více.

clanek misa 11 2018 2


Na jaké klinice a u jakého lékaře jste podstoupila augmentaci a proč právě tam?

Operaci jsem chtěla podstoupit v Medicom Clinic, ale nakonec jsem po skvělých recenzích a doporučení mého kamaráda podstoupila operaci ve FORMÉ clinic. Operoval mě skvělý a sympatický doktor Hýža, který mi chtěl vyjít ve všem vstříc a také vyšel.

Doporučila bych každé ženě, která operaci zvažuje, nerozmýšlet se a jít do tohoJaké máte zkušenosti s pooperační podprsenkou?

Mám zkušenosti s podprsenkou Pl speciál, kterou jsem nosila při rekonvalescenci a dodnes v ní chodím spát. Dále mám zkušenost s podprsenkou Pl ideál, kterou nosím téměř každý den, je pohodlná, skvěle sedí, mám v ní příjemný pocit a zároveň drží má prsa.

Máte implantáty Nagor. Co pro Vás bylo rozhodující při výběru implantátů? Měla jste na výběr více značek? Proč jste se nakonec rozhodla právě pro Nagor?

Rozhodla jsem se pro tyto implantáty na základě fotografií žen, které je mají. Zároveň mi přijdou nejpřirozenější. Mají i velmi příznivou cenu.  Na výběr jsem měla z dalších značek, a to EUROSILICONE a POLYTECH.

 

Jakou máte velikost implantátů, kudy byl implantát vložen – máte ho pod svalem/pod prsní žlázou?

Byly použity kulaté implantáty NAGOR Impleo vysoký profil o objemu 360 ml. S mým lékařem jsme se dohodli na vložení pod sval.

Jak se cítíte s novým dekoltem a co byste doporučila ženám, které augmentaci teprve zvažují?

Po operaci se cítím skvěle, dodala mi sebevědomí, ráda se prohlížím v zrcadle a moc se těším, až si obleču kousky, které jsem dříve nemohla bez podprsenky nosit. Doporučila bych každé ženě, která operaci zvažuje, nerozmýšlet se a jít do toho.

Jak moc Vás zákrok bolel? Šla byste do toho znovu? Jste s výsledkem spokojená?

Operaci bych znovu podstoupila, ale s odstupem času, až zapomenu na bolest, která po operaci nastane. S výsledkem jsem maximálně spokojená. Těším se na příští léto, až svůj dekolt budu vystavovat někde na koupališti, ať z toho i ostatní něco mají.

 

Na závěr
Nejvíce mě před operací zajímalo, jestli se po narkóze opravdu probudím a kdy budu moci jít znovu do práce.
Přišla jsem taky na to, že plno věcí je jen v hlavě a vše nemusí být tak, jak vypadá.
S novým dekoltem se cítím konečně jako žena.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
Rozumím