LIPOELASTIC prádlo:
Jaké si vybrat zapínání?

Prádlo LIPOELASTIC si můžete vybrat ze 3 typů zapínání, které Vám představíme:

Comfort

Zapínání Comfort je velmi snadné a komfortní, což naznačuje už jeho název. Zip je podložen po celé délce řadou háčků a oček vzdálených od sebe 7 cm pro jednoduché zapínání ihned po zákroku. Celé zapínání je podloženo látkou, takže nedochází k otlakům nebo nepohodlí pacienta. Na horním okraji zapínání jsou umístěny 2 podpůrné háčky, které usnadňují zapínání dalších háčků.

Pooperační prádlo se zapínáním Comfort doporučujeme nosit nepřetržitě ihned po zákroku.

U většiny prádla je zip umístěn na bocích, pokud nejde o vestu nebo body, kde je zip vepředu a vede mezi prsy.
VariantZapínání Variant má tři řady háčků a oček, které umožňují pacientovi upravit velikost bandáže při odeznívání otoků se zachováním potřebné komprese.

Bandáž VH Variant má zapínání na obou stranách, díky čemuž umožňuje přizpůsobení velikosti až o 3 cm. Všechny ostatní bandáže v provedení Variant mají zapínání na přední části prádla v oblasti bříška.

Poraďte se se svým lékařem o tom, jaké partie Vám budou operovány..

Náš tip: Pokud plánujete operaci břicha, doporučujeme doplňkový produkt KPad vytvořený ze speciální pěny, který pacient umístí pod bandáž v oblasti břicha a zapínání ho v této oblasti nedráždí.

Bez zipu
Bandáže s označením „bez zipu“ nemají jakoukoliv možnost zapínání. Tyto produkty doporučujeme pro druhou fázi pooperační péče od 5. týdne po zákroku. Bandáže bez zipu jsou ideální také jako stahovací prádlo.

Pro kompresní bandáž s nohavicemi zakončenými pod kolenem nebo ke kotníku doporučujeme doplňkový produkt Navlékací pomůcka pro jednodušší oblékání.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
Rozumím