„Moc ráda navracím ženám jejich půvab,“
říká MUDr. Kateřina Adamcová.

Stárnutí pleti, kruhy pod očima nebo vrásky – to je jen pár estetických strašáků, které trápí mnohé z nás.
Zeptali jsme se uznávané lékařky MUDr. Kateřiny Adamcové, jak se na problematiku pleti dívá z hlediska medicíny
a dermálních výplní.

„Moc ráda navracím ženám jejich půvab,“ říká MUDr. Kateřina Adamcová.

Řešení vrásek, povadlé pleti, modelace tváří nebo zlepšení vzhledu očního okolí jsou nejčastějšími problémy žen i mužů, s kterými se jako lékař v estetické medicíně setkávám dnes a denně.

Často se mi tento přístup vyplatil, výsledek ošetření je vždy perfektní a rizika komplikací minimální. Co více si lékař může přát? Právě proto miluji produkty řady TEOSYAL od společnosti TEOXANE, které přesně splňují mé požadavky na lékařský materiál.

Problémy očního okolí jsou pro estetickou úpravu jednou z nejsložitějších oblastí.
Kruhy pod očima, modravé zabarvení, jemné vrásky a navíc citlivá kůže. To vše jsou důvody, proč je tato oblast pro ošetření velmi složitá.
Za dobu své praxe jsem se setkala se spoustou výplňových materiálů pro oblast očního okolí. Produkt Redensity 2  od řady TEOSYAL řadím mezi jedničky.
Tato výplň velmi přirozeně vyplní oblast očního okolí a zakryje modravé zabarvení bez toho, aniž by pod očima zanechala tzv. „jelita“. Efekt zákroku je rovnoměrný a výplň není náchylná k tvorbě otoků.
Jako další výhodu této výplně vnímám jeho velmi snadnou aplikaci.

Obvyklými jevy stárnutí pleti jsou vadnutí kontur a přesouvání tukového objemu tváře do dolních partií obličeje. I když se jedná o přirozený jev v důsledku snížené tonicity elastických a kolagenních vláken v kůži, ženy se s ním často špatně vyrovnávají. Vzhledově totiž tento jev dělá tvář starší. Proto moc ráda navracím ženám jejich půvab.

Aplikací vhodných výplní do správných částí obličeje umíme opticky zmírnit vadnutí pleti a tím zvrátit nelichotivý vzhled pleti. Pro tento zákrok jsem si osobně velmi oblíbila dermální výplň Ultimate, také od řady TEOSYAL. Tato výplň slouží k modelaci tváří. Ráda s ní pracuji především proto, že vytváří krásný objem tváře, který dlouho vydrží.

Ve své praxi používám celou řadu TEOSYAL produktů. Mají různorodé výplně pro všechny typy i vady obličeje. Řeším s nimi výplň rtů, jemné i hluboké vrásky, modelaci obličeje, výplň očního okolí a mezoterapeutickou léčbu. Se všemi jsem velmi spokojená a ráda s nimi pracuji.

MUDr. Kateřina Adamcová
Artmedica Clinic
Praha
Karviná

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
Rozumím