Mýtus č. 3: Po dvou až třech týdnech po operaci můžu v létě nosit plavky anebo chodit bez podprsenky.

Mýtus č. 3: Po dvou až třech týdnech po operaci můžu v létě nosit plavky anebo chodit bez podprsenky.

Fakt: Reakce organismu na chirurgický zákrok a doba hojení je u každého individuální. Záleží i na tom, kam byl v případě augmentace implantát umístěn. Pokud se nachází pod žlázou, podpůrná kapsule okolo implantátu se vytvoří rychleji, což umožňuje dřívější návrat k běžným činnostem a větší pohodlí během hojení v porovnání s implantátem vloženým pod sval. Tehdy je doba hojení podstatně delší, ale v obou případech je třeba nosit speciální kompresní podprsenku vhodnou pro pooperační péči, která zabezpečí potřebnou fixaci implantátů. Většina lékařů vám doporučí nosit pooperační prádlo po dobu 6 až 8 týdnů. Vše ale závisí na individuálních vlastnostech každého organismu. Společnost LIPOELASTIC má v nabídce několik typů kompresního prádla pro první fázi pooperační péče, kdy si vaše prsa žádají speciální pozornost a péči. PI speciál se stala nejvyhledávanější kompresní podprsenkou vhodnou pro první fázi pooperační péče a doporučená doba nošení je 1-2 týdny ihned po augmentaci.

Pro dokonalý výsledek zákroku je ale zapotřebí nezanedbat péči ani v následujících 3 až 6 týdnech. Na plavky ještě na chvíli zapomeňte a raději využijte jedinečnou podprsenku PI unique, určenou speciálně pro druhou fázi pooperační péče. Díky jedinečnému designu má široké uplatnění i v běžném životě po zahojení prsou, například na běhání, aerobik nebo procházku.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
Rozumím