Mýtus č. 5: Po chirurgickém zákroku zůstane v místě řezu nevzhledná jizva, protože pod pooperační podprsenkou „nedýchá“ a nemůže se zahojit.

Mýtus č. 5:  Po chirurgickém zákroku zůstane v místě řezu nevzhledná jizva, protože pod pooperační podprsenkou „nedýchá“ a nemůže se zahojit.

Fakt: Vzhled jizvy závisí především na šikovnosti chirurga a později i na vaší péči o jizvu, když se rána zahojí. Ať už se vaše jizva nachází na prsním dvorci, v podprsní rýze anebo v podpaží, kompresní podprsenka LIPOELASTIC je navržena tak, aby nebránila v hojení ran a zbytečné netlačila na bolestivá místa. Materiál s úpravou Classic Dry, ze kterého se podprsenka pro první fázi pooperační péče vyrábí, je navíc prodyšný a umožňuje pokožce dýchat po celou dobu nošení. Taktéž materiál s úpravou Active Dry v podprsence PI unique pro druhou fázi pooperační péče je k pokožce maximálně šetrný a zabezpečuje její dlouhodobě svěží pocit. Pokud i přesto máte pocit, že by měly jizvy po zákroku mizet rychleji, sáhněte po silikonové náplasti Epi-Derm od společnosti BIODERMIS®. Působení gelu na zjizvenou tkáň umožňuje plné zapouzdření, které snižuje možnost výskytu nevzhledných keloidních jizev.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
Rozumím