Nadace manželů Hradilových letos rozdala 165 tisíc

Nadace manželů Hradilových letos rozdala 165 tisíc

Nejrůznější aktivity zejména dětí a mládeže stihnul letos podpořit Nadační fond manželů Hradilových. Zakladatelé společnosti LIPOELASTIC a.s. doposud uvolnili ze svých letošních zisků 165 tisíc korun.

Aktivity mladých tenistů, maškarní ples, příměstský tábor s výukou angličtiny. To je jen krátký výčet projektů, které v roce 2016 spolufinancoval Nadační fond manželů Hradilových. Tomáš a Alena Hradilovi obdobné aktivity finančně podporují již šestým rokem.

„Úspěšní lidé by měli podporovat ty, kteří jsou méně úspěšní, nebo ty, kteří jsou v něčem výjimeční, ale stojí teprve na začátku své cesty. To samé platí pro firmy. Považoval bych za velmi nekorektní téměř až neetické, pokud by LIPOELASTIC a.s. existovala čistě jen za účelem vydělávání peněz,“ uvedl Tomáš Hradil, donátor a předseda představenstva společnosti LIPOELASTIC a.s.

Nadační fond manželů Hradilových vznikl na sklonku roku 2010 jako nadace společnosti LIPOELASTIC a.s. Byl to další krok ke společenské zodpovědnosti přesně podle filozofie, kterou majitelé společnosti vyznávají. Podle jejich názoru by se firma vedle vytváření zisku měla angažovat ve prospěch společnosti, ve které podniká. Koncepčně a cíleně se LIPOELASTIC a.s. společenské odpovědnosti firem (CSR) věnuje od roku 2011. Mezi hlavní poslání patří ochrana dětí a mládeže, podpora jejich výchovy a růstu, podpora sportovních aktivit dětí a mládeže.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
Rozumím