„Neměla jsem ráda pohled na svá
„vykojená“ prsa, a tak jsem se rozhodla
pro podstoupení augmentace.“

Markéta, 28 let

Článek Markéta


Nebyla k Vám příroda štědrá a zvažujete zvětšení prsou? I maminka Markéta nebyla nikdy spokojená s velikostí svého poprsí. Definitivní rozhodnutí však učinila až po mateřství. “Neměla jsem ráda pohled na svá „vykojená“ prsa, a tak jsem se rozhodla pro podstoupení augmentace,“ říká Markéta, která si splnila sen o větším poprsí letos v říjnu.


Vzhledem k tomu, že si Markéta pro rekonvalescenci pořídila podprsenky LIPOELASTIC®, vyzpovídali jsme ji, jak s nimi byla spokojená.

Máte již dva měsíce po zákroku, jak se cítíte?

Cítím se skvěle, bolest jsem vlastně cítila pořádně jen první dva dny po zákroku.

Proč jste se rozhodla augmentaci podstoupit?

Celý život jsem měla malá prsa a chtěla jsem větší.  Pak jsem otěhotněla a kojení mi vzhled prsou ještě změnilo. Nechtěla jsem mít nevzhledná, „vykojená“ prsa.

Máte dítě, jak jste to zvládala s péčí o dceru?

Dcera je ve věku 3 let, takže je ve spoustě věcí samostatná, není potřeba ji tahat na rukách, což by nebylo po operaci reálné. Je taky dost vnímavá, takže chápala, že musí mít maminka klid.

A co pooperační prádlo po zákroku? Dostala jste podprsenku bezprostředně po zákroku?

Bezprostředně po zákroku jsem měla jen elastický obvaz. Později jsem dostala podprsenku, která patřila k implantátům, ale neseděla mi, nebyla pohodlná a navíc byl její šev viditelný pod oblečením. Rozhodla jsem se tedy koupit si vlastní podprsenku. Od kamarádky jsem dostala tip na značku LIPOELASTIC, a tak jsem navštívila jejich e-shop. Nemohla jsem si z té spousty podprsenek vybrat, a tak jsem zvolila pomoc paní na zákaznickém servisu. Nakonec jsem si pořídila typ PI speciál a PI ideál.

Kdy jste poprvé zkusila normální podprsenku?

Přiznám se, že hned týden po zákroku :-) Nemohla jsem se dočkat a byla jsem zvědavá, jak budou má nová prsa v klasické podprsence vypadat. S výsledkem jsem byla moc spokojená. Raději jsem se však hned vrátila do pooperační podprsenky, abych nic nepokazila, v normální podprsence jsem se ještě ani necítila komfortně.

Jak byste ohodnotila funkčnost a komfort podprsenek LIPOELASTIC®?

Moc jsem si je oblíbila. Na denní nošení jsem používala podprsenku PI speciál, je z bavlny, takže moc příjemná, navíc s dostatečnou kompresí. Když jsem si ji vzala třeba do města s kamarádkami, nebyla viditelná pod tričkem a nikdo nic nepoznal :-)

PI ideál nosím hlavně na spaní nebo když druhou podprsenku peru. Na této podprsence se mi líbí její variabilní zapínání. Její komprese se tak dá upravovat na základě postupného opadání otoků. V PI ideál spím pořád, i když mám již 2 měsíce po zákroku cítím se v ní bezpečně.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
Rozumím