Potřebujete poradit? Zavolejte nám.
  571 116 320 (Po - Pá, 8:00 - 15:00)

Preventivní mastektomie s okamžitou rekonstrukcí prsními implantátyRakovina prsu je závažné onemocnění, které trápí mnoho žen. Riziko jejího vzniku se zvyšuje, pokud se toto onemocnění někdy objevilo v rodině. To se týkalo také paní Kristýny, která v září minulého roku učinila důležité rozhodnutí ve svém životě a nechala si preventivně obě prsa odstranit. Po zákroku nosila pooperační prádlo LIPOELASTIC®, a tak jsme se jí zeptali, jak hodnotí pooperační podprsenku po mastektomii s okamžitou rekonstrukcí prsními implantáty.
 

Proč jste se rozhodla pro preventivní mastektomii (odstranění prsu)?

Mám prokázanou genetickou dispozici pro rakovinu prsu (tzn. 80% riziko rakoviny prsu). I přes důsledný preventivní program vnímám veškerá vyšetření jako "čekání", až se něco objeví. Mám dvě malé děti a tudíž povinnost se o ně starat. Proto jsem se rozhodla podstoupit preventivní odstranění prsou a jejich následnou rekonstrukci pomocí prsních implantátů.
 

Jak dlouho jste pooperační podprsenku nosila a kolik jste měla kusů?

K dispozici jsem měla celkem 4 pooperační podprsenky. Jednu z nich jsem dostala po zákroku v nemocnici, ta mi ale bohužel svým provedením nevyhovovala. Pořídila jsem si tedy z vlastní iniciativy 3 pooperační podprsenky od společnosti LIPOELASTIC. Nejvíce jsem si oblíbila podprsenku PI ideál, ta je z velmi příjemného materiálu, zajišťuje super kompresi a pocit jistoty po celý den.
 

Jak byste ohodnotila funkčnost a komfort podprsenky LIPOELASTIC®? Jak jste se ve v ní cítila?

Cítila jsem se v ní velice dobře. Rozhodně ji hodnotím jako nejlepší podprsenku ze všech mnou vyzkoušených. Mohu jen doporučit. Vyhovovalo mi, že všechny LIPOELASTIC® podprsenky jsou hodně kompresní, takže jsem neměla strach, že se mi implantáty někam posunou (ani při pohybu, ani ve spánku). Zároveň jsou podprsenky z příjemného materiálu, ve kterém mi bylo pohodlně po celý den.


Zaujala vás tato odpověď?
Sdílejte to se svými přáteli

Produkty zmíněné v této odpovědi:

PI ideal
PI ideal
PI ideal
Bestseller
tělová
černá

Podprsenka - s bezešvými košíčky, nastavitelnými ramínky, zapíníním na háčky a očka a zakončením širokou gumou 
 

Skladem, Datum odeslání: 21.04.2021
987 816 Kč bez DPH
Contact us
Tým LIPOELASTIC
Jsme tady pro vás
Tel.: 571 116 320 (Po – Pá, 8:00 – 15:00)
Zeptejte se
"Chcete být informováni o novinkách a trendech z plastické a estetické chirurgie?"

Váš email byl úspěšně přihlášen

Váš email už existuje

Při komunikaci nastala chyba, zkuste prosím přihlášení později

Váš email nebyl zadán korektně

Používáme Cookies pro zlepšení Vaší nákupní zkušenosti s námi. Pro pokračování na této stránce musíte souhlasit s našimi podmínkami.
Souhlasím