Potřebujete poradit? Zavolejte nám.
  571 116 320 (Po - Pá, 8:00 - 15:00)

Preventivní mastektomie s okamžitou rekonstrukcí prsními implantátyRakovina prsu je závažné onemocnění, které trápí mnoho žen. Riziko jejího vzniku se zvyšuje, pokud se toto onemocnění někdy objevilo v rodině. To se týkalo také paní Kristýny, která v září minulého roku učinila důležité rozhodnutí ve svém životě a nechala si preventivně obě prsa odstranit. Po zákroku nosila pooperační prádlo LIPOELASTIC®, a tak jsme se jí zeptali, jak hodnotí pooperační podprsenku po mastektomii s okamžitou rekonstrukcí prsními implantáty.
 

Proč jste se rozhodla pro preventivní mastektomii (odstranění prsu)?

Mám prokázanou genetickou dispozici pro rakovinu prsu (tzn. 80% riziko rakoviny prsu). I přes důsledný preventivní program vnímám veškerá vyšetření jako "čekání", až se něco objeví. Mám dvě malé děti a tudíž povinnost se o ně starat. Proto jsem se rozhodla podstoupit preventivní odstranění prsou a jejich následnou rekonstrukci pomocí prsních implantátů.
 

Jak dlouho jste pooperační podprsenku nosila a kolik jste měla kusů?

K dispozici jsem měla celkem 4 pooperační podprsenky. Jednu z nich jsem dostala po zákroku v nemocnici, ta mi ale bohužel svým provedením nevyhovovala. Pořídila jsem si tedy z vlastní iniciativy 3 pooperační podprsenky od společnosti LIPOELASTIC. Nejvíce jsem si oblíbila podprsenku PI ideál, ta je z velmi příjemného materiálu, zajišťuje super kompresi a pocit jistoty po celý den.
 

Jak byste ohodnotila funkčnost a komfort podprsenky LIPOELASTIC®? Jak jste se ve v ní cítila?

Cítila jsem se v ní velice dobře. Rozhodně ji hodnotím jako nejlepší podprsenku ze všech mnou vyzkoušených. Mohu jen doporučit. Vyhovovalo mi, že všechny LIPOELASTIC® podprsenky jsou hodně kompresní, takže jsem neměla strach, že se mi implantáty někam posunou (ani při pohybu, ani ve spánku). Zároveň jsou podprsenky z příjemného materiálu, ve kterém mi bylo pohodlně po celý den.

Kompresní prádlo LIPOELASTIC® je zdravotnický prostředek třídy I.


Zaujala vás tato odpověď?
Sdílejte to se svými přáteli

Produkty zmíněné v této odpovědi:

PI ideal
PI ideal
PI ideal
Bestseller
tělová
černá

Podprsenka - s bezešvými košíčky, nastavitelnými ramínky, zapíníním na háčky a očka a zakončením širokou gumou 
 

Skladem, Datum odeslání: 01.12.2022
995 822 Kč bez DPH
Contact us
Tým LIPOELASTIC
Jsme tady pro vás
Tel.: 571 116 320 (Po – Pá, 8:00 – 15:00)
Zeptejte se
"Chcete být informováni o novinkách a trendech z plastické a estetické chirurgie?"

Váš email byl úspěšně přihlášen

Váš email už existuje

Při komunikaci nastala chyba, zkuste prosím přihlášení později

Váš email nebyl zadán korektně