Potřebujete poradit? Zavolejte nám.
571 116 320
(Po - Pá, 8:00 - 15:00)
  571 116 320 (Po - Pá, 8:00 - 15:00)

Zajímá Tě e-commerce a chceš být součástí mladého dynamického teamu ve společnosti s mezinárodním přesahem? Společnost LIPOELASTIC a.s. je předním výrobcem kompresního pooperačního prádla pro oblast plastické a estetické chirurgie. Neustále rosteme, a proto hledáme nového člena. Doplň naší #lipoelasticfamily na pozici:

Administrátor/ka e-shopu

Nástup možný ihned

Nabízíme hlavní pracovní poměr ve Valašském Meziříčí.

Hlavní pracovní náplň:

  • Správa portfolia 10 hlavních e-shopů společnosti LIPOELASTIC a.s. s lékařským a estetickým zaměřením
  • Zodpovědnost za úpravu cen a dalších souvisejících aktivit při správě e-shopů
  • Administrativa obsahu e-shopových stránek a aktivní práce s produktovým portfoliem
  • Organizační podpora při realizaci zadaných projektů

Požadujeme:

  • Znalost angličtiny
  • Důslednost a pečlivost, samostatnost a aktivní přístup
  • Vynikající organizační dovednosti a schopnost pracovat v týmu
  • Rutinní znalost práce s kancelářskými programy MS Office, Microsoft Outlook
  • Praxe na obdobné pozici výhodou, ne podmínkou

Nabízíme:

  • Práci s lékařskou a estetickou tématikou
  • Seberealizaci v mladém marketingovém teamu v dynamické společnosti s celosvětovým přesahem
  • Místo výkonu ve Valašském Meziříčí
  • Nadstandardní zaměstnanecké benefity (týden dovolené navíc, stravenky, výuka jazyků)

Zájemce prosíme o zaslání CV spolu s motivačním dopisem na kariera@lipoelastic.com