3 kroky pro dokonalou pleť


Dokonalá pleť je odrazem Vaší každodenní péče o pleť.
Víte, jaké jsou klíčové kroky v cestě ke krásné a svěží pleti?

3 kroky pro dokonalou pleť

 

1 krok

 

 

 

 

Prvním a neodmyslitelným krokem je příprava pleti. Tedy důkladné vyčistění pleti. Zbavit ji nejen make-upu, ale také prachu a nečistot z ovzduší. Vaši pleť šetrně a pečlivě očistí. RHA® Micellar Solution Vaši pleť šetrně a pečlivě očistí. Díky obsahu květové vody z růže Damascena navíc krásně voní.

 

 

 

 

 

 

3 kroky pro dokonalou pleť

 

 

 

Neméně důležitým krokem je dostatečná hydratace pleti. Pleti tak dodáme sjednocený tón a navíc ji hloubkově revitalizujeme. Dlouholetý bestseller RHA® Serum, který díky 10% obsahu kyseliny hyaluronové pleť rozjasňuje, hydratuje a obnovuje schopnost revitalizace pokožky. Jeho výsledky jsou viditelné již po 14 dnech!

 

 

 

 

 

3 kroky pro dokonalou pleť

 

 

 

Neméně důležitá je péče proti stárnutí pleti. Ideálním pomocníkem v boji proti vráskám je denní krém Advanced Filler, který poskytuje optimální hydrataci a obnovuje elasticitu a pevnost pokožky. Jeho účinky jsou prokazatelné již po 28 dnech. Vyberte si dle typu pleti variantu pro suchou či normální a smíšenou pokožku.

 

 

 

 

 

Další benefity TEOXANE péče:

nagor arrow Každý ze zmíněných produktů řady TEOXANE obsahuje jedinečnou RHA® resilientní kyselinu hyaluronovou. Technologie RHA je unikátní tím, že tvoří tzv. pomyslnou síťovinu, která v pleti udrží více vody a pleť je tak mnohem lépe hydratovaná. Tato látka je známá využitím v injektovatelných výplních kyseliny hyaluronové, a to je důvodem, proč je kosmeceutická řada TEOXANE tolik výjimečná a účinná.

nagor arrow Kromě kyseliny hyaluronové kosmeceuticá péče obsahuje také antioxidanty, minerály a aminokyseliny, které pleť chrání a revitalizují.

nagor arrow Pravidelné používání kosmeceutické řady TEOXANE prodlužuje účinek výplňových materiálů.

nagor arrow Dopřejte si i Vy zasloužené rozmazlování a využijte naši vánoční akci s TEOXANE balíčkem 3 kroky k dokonalé pleti za zvýhodněnou cenu zde.

 

 

O augmentaci rtů s MUDr. Martinou Neradovou
Nenašla jste odpověď na otázku, kterou jste hledala? Napište nám a my ji rádi zodpovíme a přidáme do seznamu otázek :-)

 

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
Rozumím