Společnost LIPOELASTIC podpořila Strom života v péči o vážně nemocné

Společnost LIPOELASTIC podpořila Strom života v péči o vážně nemocné

Mobilní hospic Strom života umožňuje nevyléčitelně nemocným lidem důstojně dožít v rodinném kruhu. Právě činnost této organizace se již podruhé rozhodla podpořit společnost LIPOELASTIC a.s., která nakoupila pomůcky za více než šedesát tisíc korun.

Poslední fázi svého života chce doma trávit stále více lidí. Potřebné vybavení a služby poskytuje v Moravskoslezském a Zlínském kraji nestátní zdravotnické zařízení Strom života. Tuto péči ale zdravotní pojišťovny nehradí. Proto společnost LIPOELASTIC a.s. pro tento mobilní hospic zakoupila dva oxygenerátory a dva polohovací invalidní vozíky za více než šedesát tisíc korun, které uleví pacientům v pokročilých a konečných stádiích nevyléčitelných chorob.

„Čím více se na mně podepisuje můj vlastní věk, tím více si uvědomuji, jak důležité a společensky odpovědné je zajišťovat kvalitní péči o starší a nemocné lidi,“ uvedl Tomáš Hradil, předseda představenstva společnosti LIPOELASTIC a.s.

Společnost LIPOELASTIC a.s. je předním světovým výrobcem kompresního pooperačního prádla. V rámci České republiky pak disponuje nejucelenější nabídkou produktů s využitím v plastické a estetické chirurgii. Mobilní hospic Strom života podpořila i v loňském roce, kdy přispěla na nákup pomůcek za bezmála sto dvacet tisíc korun.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
Rozumím