Potřebujete poradit? Zavolejte nám.
571 116 320
(Po - Pá, 8:00 - 15:00)
Potřebujete poradit? Zavolejte nám.
  571 116 320 (Po - Pá, 8:00 - 15:00)

K čemu slouží kompresní podprsenky?

Pooperační kompresní podprsenky LIPOELASTIC® jsou určené k použití po plastickém zákroku jako je augmentace, redukce, mamaplastika, rekonstrukce prsou či mastopexe.


Proč je volba správné pooperační podprsenky pro rekonvalescenci důležitá?

Po augmentaci následuje kompresní terapie. Výběr správné kompresní podprsenky během období rekonvalescence je velmi důležitý.

Sportovní podprsenky, které se volně prodávají na trhu nemají dostatečnou kompresi a nejsou tak vhodné jako pooperační prádlo. Se správně zvolenou pooperační podprsenkou můžete předcházet zdravotním komplikacím, včetně asymetrie prsou.


Proč byste měly používat pooperační kompresní podprsenku?

Augmentace neboli zvětšení prsou je zákrok oblíbený ženami po celém světě. Jedná se o nejčastější zákrok v oboru plastické a estetické chirurgie. Mnoho žen však není informováno o tom, že konečný výsledek není jen v rukou plastického chirurga. Důsledná pooperační péče je pro výsledek také velmi důležitá. Na finálním tvaru vašich prsou se podílí i správná fixace implantátů.

Mnoho pacientek neví, že svůj nový dekolt není možné ukázat v plavkách nebo chodit bez podprsenky bezprostředně po zákroku. Správně by pacientka měla po dobu 4 - 8 týdnů (v závislosti na doporučení operujícího lékaře) nosit kompresní podprsenku a prsa tak v podprsence fixovat 24 hodin, 7 dní v týdnu. Kompresní podprsenky jsou vyrobeny tak, aby implantáty fixovaly do správné polohy, a pomáhají k dosažení co nejpřirozenějšího výsledku.

Nepodceňujte důležitost výběru správné kompresní podprsenky. Všechny podprsenky LIPOELASTIC® byly klinicky testovány a splňují přísná kritéria pro kompresní terapii.

Co zajišťuje kompresní terapie?


Víte, na co byste měla myslet při výběru správné pooperační podprsenky?

  1. Pooperační podprsenka se nerovná spodnímu prádlo
  2. Široká ramínka jsou základ
  3. Na výstřih si počkejte
  4. Přední zapínání podprsenky
  5. Certifikace materiálu
Přečtěte si tipy v tomto článku.

2 – 3 kusy podprsenek pro perfektní výsledek augmentace

Pooperační podprsenka se nosí nepřetržitě po dobu 6 - 8 týdnů po zákroku. Z tohoto důvodu je vhodné zakoupit 2 – 3 kompresního prádla, zajistíte si tak pocit pohodlí a čistoty po celou dobu rekonvalescence.

Ihned po augmentaci bývají prsa nateklá a otlačená. Otok a bolest však za několik dní ustoupí. Pro první týdny po zákroku jsou vhodné PI speciál, PI ideál, PI active, PI extra a PI super.

Přibližně po třech týdnech po operaci má pacientka konzultaci u plastického chirurga. Je to období, kdy jsou odstraněny stehy. Pro toto období (4 – 8 týden po zákroku) můžete nosit pooperační podprsenku PI unique.

PI unique lze používat také po ukončení pooperační péče. Jak?

NÁŠ TIP – Pooperační podprsenka PI unique je oblíbená také na sportovní aktivity po ukončení rekonvalescence. Stabilizuje implantáty v průběhu cvičení a nová prsa udržuje při sportu v bezpečí. PI unique je k dostání v růžové a černé barvě.

PI premium – vaše první sexy podprsenka po operaci prsou

Věděli jste, že až 80 % pacientek, které podstoupily augmentaci, se potýkaly s problémy při výběru své první podprsenky po ukončení rekonvalescence?

Představujeme vám luxusní podprsenku PI premium - vaši první sexy podprsenku po operaci prsou v elegantní černé barvě. Podprsenku lze díky její kompresi nosit ihned po ukončení doporučené rekonvalescence.

PI premium je k dostání v luxusním balení, které udělá radost každé ženě.


Certifikáty kvality

OEKO-TEX

Garantuje absenci škodlivých látek v našich výrobcích, jež jsou každoročně testovány německým zkušebním institutem HOHENSTEIN. Tento certifikát je zárukou kvality a bezpečnosti pro naše pacienty. Žádné z našich podprsenek a bandáží neobsahují latex.

ISO 9001:2001

Výrobky LIPOELASTIC byly vyrobeny v zařízení, jehož systém managementu kvality je certifikován v souladu s normou ISO 13485.

CE – Prohlášení o shodě

Výrobky LIPOELASTIC® splňují požadavky zdravotní direktivy 93/42/EEC v platném znění.
Výrobky LIPOELASTIC® jsou opatřeny označením CE.


Typy zapínání

Kompresní pooperační podprsenky LIPOELASTIC® jsou zdravotnickým prostředkem 1.třídy

"Chcete být informováni o novinkách a trendech z plastické a estetické chirurgie?"

Váš email byl úspěšně přihlášen

Váš email už existuje

Při komunikaci nastala chyba, zkuste prosím přihlášení později

Váš email nebyl zadán korektně