Potřebujete poradit? Zavolejte nám.
  571 116 320 (Po - Pá, 8:00 - 15:00)

Co jsou pooperační
kompresní podprsenky?

Pooperační kompresní podprsenky LIPOELASTIC® jsou určené k použití po plastickém zákroku jako je augmentace, redukce, mamaplastika, rekonstrukce prsou či mastopexe.


Proč je volba správné pooperační podprsenky pro rekonvalescenci zásadní?

Po augmentaci následuje kompresní terapie. Výběr správné kompresní podprsenky během období rekonvalescence je naprosto zásadní.

Sportovní podprsenky, které se prodávají na trhu, nejsou určeny pro kompresní léčbu, jsou nevhodné a pacientce mohou způsobit zdravotní komplikace, včetně asymetrie prsou.


Proč byste měly používat pooperační kompresní podprsenku?

Augmentace neboli zvětšení prsou je zákrok oblíbený ženami po celém světě. Jedná se o nejčastější zákrok v oboru plastické a estetické chirurgie. Mnoho žen si však neuvědomuje, že konečný výsledek není jen v rukou plastického chirurga. Důsledná pooperační péče je pro výsledek neméně důležitá. Na finálním tvaru vašich prsou se podílí také správná fixace implantátů.

Mnoho pacientek neví, že svůj nový dekolt není možné ukázat v plavkách nebo chodit bez podprsenky bezprostředně po zákroku. Správně by pacientka měla po dobu 4 - 8 týdnů (v závislosti na doporučení operujícího lékaře) nosit kompresní podprsenku a prsa tak v podprsence fixovat 24 hodin, 7 dní v týdnu. Kompresní podprsenky jsou vyrobeny tak, aby implantáty fixovaly do správné polohy, a pomáhají k dosažení co nejpřirozenějšího výsledku.

Nepodceňujte důležitost výběru správné kompresní podprsenky. Všechny podprsenky LIPOELASTIC® byly klinicky testovány a splňují přísná kritéria pro kompresní terapii.

Co zajišťuje kompresní terapie?


Víte, na co byste měla myslet při výběru správné pooperační podprsenky?

  1. Pooperační podprsenka se nerovná spodnímu prádlo
  2. Široká ramínka jsou základ
  3. Na výstřih si počkejte
  4. Přední zapínání podprsenky
  5. Certifikace materiálu
Přečtěte si tipy v tomto článku.

2 – 3 kusy podprsenek pro perfektní výsledek augmentace

Pooperační podprsenku je nezbytné nosit nepřetržitě po dobu 6- 8 týdnů po zákroku. Lékaři doporučují pacientkám zakoupit minimálně 2 – 3 kompresního prádla pro zajištění pocitu pohodlí a čistoty po celou dobu rekonvalescence.

Ihned po augmentaci bývají prsa nateklá a otlačená. Otok a bolest však za několik dní ustoupí. Pro první týdny po zákroku se doporučuje podprsenka PI speciál, PI ideál, PI active, PI extra a PI super.

Přibližně po třech týdnech po operaci má pacientka konzultaci u plastického chirurga. Je to období, kdy jsou odstraněny stehy. Pro toto období (4 – 8 týden po zákroku) doporučujeme pooperační podprsenku PI unique.

PI unique lze používat také po ukončení pooperační péče. Jak?

NÁŠ TIP – Pooperační podprsenku PI unique si naše zákaznice oblíbily na sportovní aktivity po ukončení rekonvalescence. Stabilizuje implantáty v průběhu cvičení a celkově vaše nová prsa udržuje při sportu v bezpečí. PI unique je k dostání v růžové a černé barvě.

PI premium – vaše první sexy podprsenka po operaci prsou

Věděli jste, že až 80 % pacientek, které podstoupily augmentaci, se potýkaly s problémy při výběru své první podprsenky po ukončení rekonvalescence?

Představujeme vám luxusní podprsenku PI premium - vaši první sexy podprsenku po operaci prsou v elegantní černé barvě. Podprsenku lze díky její kompresi nosit ihned po ukončení doporučené rekonvalescence.

PI premium je k dostání v luxusním balení, které udělá radost každé ženě.

Stále váháte nad kompresní podprsenkou?

Podprsenky LIPOELASTIC® poskytují ten nejvyšší komfort v oblasti péče o pacienta. Po celou dobu pooperační péče dodávají pacientům maximální pohodlí, urychlují rekonvalescenci a umožňují rychlejší návrat ke každodenním aktivitám.

Co říkají lékaři o pooperačních podprsenkách?


Certifikáty kvality

OEKO-TEX

Garantuje absenci škodlivých látek v našich výrobcích, jež jsou každoročně testovány německým zkušebním institutem HOHENSTEIN. Tento certifikát je zárukou kvality a bezpečnosti pro naše pacienty. Žádné z našich podprsenek a bandáží neobsahují latex.

ISO 9001:2001

Výrobky LIPOELASTIC byly vyrobeny v zařízení, jehož systém managementu kvality je certifikován v souladu s norou ISO 13485.

CE – Prohlášení o shodě

Výrobky LIPOELASTIC® splňují požadavky zdravotní direktivy 93/42/EEC v platném znění. Výrobky LIPOELASTIC® jsou opatřeny označením CE.


Typy zapínání

"Chcete být informováni o novinkách a trendech z plastické a estetické chirurgie?"

Váš email byl úspěšně přihlášen

Váš email už existuje

Při komunikaci nastala chyba, zkuste prosím přihlášení později

Váš email nebyl zadán korektně

Používáme Cookies pro zlepšení Vaší nákupní zkušenosti s námi. Pro pokračování na této stránce musíte souhlasit s našimi podmínkami.
Souhlasím