Nagor

Zvolte bezpečný prsní implantát s přirozeným vzhledem

Rozhodly jste se pro zvětšení prsou a nyní přemýšlíte, který implantát je pro vás ten nejlepší? Ačkoliv s výběrem toho nejvhodnějšího vždy pomůže váš chirurg, můžete si o této problematice přečíst něco předem a přijít za doktorem již s vlastní preferencí. Každý druh implantátu je totiž vhodný pro jiný tvar, či velikost prsou. Při výběru správného implantátu záleží na mnoha aspektech, a to především na celkové stavbě ženského těla – např. výška, váha, šíře hrudníku. Společnost NAGOR nabízí širokou škálu druhů, velikostí a profilů prsních implantátů – každá žena tak může dosáhnout přirozeného vzhledu!

Představujeme vám moderní implantáty značky NAGOR, které se již aktivně používají po celém světě, a v České republice jejich popularita stále roste.

Nagor

5 hlavních výhod implantátů značky NAGOR

  1. Malá jizva - mimořádně přizpůsobivé implantáty, které potřebují malý řez
  2. Snižení rizika kapsulární kontrakce díky texturace Nagotex, která napomáhá přilnavosti k prsní tkáni
  3. Garance GCA Comfort – excelentní garanční podmínky – výměna obou implantátů v případě ruptury.
    Aktuální informace zde.
  4. Vydrží extrémní zátěžové podmínky bez poškození
  5. Poskytuje široký výběr profilů a velikostí s přirozenějším tvarem

Prsní implantáty NAGOR neprasknou ani pod tíhou auta!

Výrobci této značky implantátů fungují úspěšně již od roku 1979 a dbají na vysokou kvalitu, což je podmíněno neustálými inovacemi, vylepšováním produktu a přizpůsobováním implantátu pro získání ještě lepších fyzikálních vlastností.

Implantáty jsou vyráběny a testovány podle přísných norem v té nejvyšší kvalitě. Všechny implantáty jsou v souladu s normami ISO, splňují požadavky Evropské unie a jsou certifikovány pod číslem CE 01191.

Implantát NAGOR  Impleo  dokonce vydržel bez újmy obrovský tlak v podobě přejetí automobilem a ihned se vrátil do původního tvaru.

Přirozenost na prvním místě!

Implantáty NAGOR jsou plněny vysoce kohezivním gelem, který zaručuje pevný, stabilní, ale vysoce přizpůsobivý tvar. Prsní implantáty NAGOR mají proto přirozený vzhled nejen na pohled, ale také na dotek!

Anatomické nebo kulaté?

Ať se již rozhodnete pro jakýkoli typ implantátu, oba dva vytváří nádherný a plný dekolt. U anatomického tvaru navíc společnost NAGOR vyvinula vyšší profil implantátu v plnější části kapky (pro bujnost poprsí) a tenčí profil v části zúžené, čímž dosáhla dokonale přirozeného efektu. Kulatý druh implantátu je vhodnější tehdy, chcete-li dosáhnout plnějšího poprsí v horní části hrudi podobně, jako vytváří push-up efekt.

Rozhodnutí, které změní váš život

Prsní implantáty britské značky NAGOR jsou ověřeny několika desítky let zkušeností plastických chirurgů po celém světě a tisíci spokojených žen. Nádherný, přirozený a plný tvar vašeho poprsí potěší nejen oko, ale i dotek vašeho partnera. Díky implantátům NAGOR vám již navždy zmizí pocity méněcennosti a potřeba zahalování svého, jinak krásného, ženského těla.

Implantáty NAGOR žádejte u svého plastického chirurga.

Nagor Impleo a Nagor CoGel
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
Rozumím