Potřebujete poradit? Zavolejte nám.
  571 116 320 (Po - Pá, 8:00 - 15:00)
Reference prsních implantátů
Reference pacientek

Proč právě implantáty značky Nagor?

Přečtěte si reference pacientek

Veronika

"Rozhodla jsem se pro zvětšení prsou z důvodu poklesu a zmenšení prsou při hubnutí. Vybrala jsem si po dlouhém získávání recenzí implantáty Nagor, několik mých kamarádek mají Nagory a jsou spokojené a na internetu jsem našla jen kladné recenze. Byla jsem na klinice Surgal, vše musím hodnotit na 1*, operace mě nebolela ani trošku, hned druhý den jsem byla schopná fungovat. Implantáty mám kulaté Nagor Impleo 460 ml vysoký profil a jsem maximálně spokojená, prsa se vůbec nezměnily, jsou pevná, krásná drží tvar a vypadají opravdu skvěle."

Barbora

"Před dvěma lety jsem podstoupila zvětšení prsou na klinice Human Beauty v Brně. Byla to první klinika, kterou jsem navštívila a hned sem věděla, že jsem tam správně. Pan doktor a celý jeho personál byli úžasní. Došlo na výběr implantátů a já, už z doporučení a prostudování veškerých materiálu věděla, že chci kulaté implantáty značky NAGOR. NAGOR je pro mě ikonická značka ze světa plastických operací prsou, jeho historie na trhu a ohlasy, byly pro mě jasnou volbou. Měla jsem možnost "osahat" i jiné implantáty, ale NAGOR byl už dávno vítěz. Jsou krásně měkké a pružné. Moje konečná volba po konzultaci s panem doktorem, byla 390 ml kulaté a jsem s volbou nadmíru spokojená. Po operaci jsou prsa krásně měkká a tvarovaná. Cítím se skvěle, lidé v mém okolí, kteří neví, že jsem podstoupila zákrok, ani nepoznají, že ano. Od všech slyším, jak mám krásný a přirozený dekolt. Pro zákrok, jsem se rozhodla jen kvůli sobě a svému sebevědomí. Mé přírodní poprsí nebylo úplně 100% a já s tím hodně bojovala. Konečně se cítím jako žena! Bylo to rozhodnutí, za které jsem opravdu ráda."

Marie

"Je to 5 let, co jsem podstoupila zvětšení prsou. Už ten den po operaci jsem si byla jistá, že to bylo to nejlepší rozhodnutí, jaké jsem mohla udělat. Vše proběhlo v naprostém pořádku a žádná pooperační bolest se nekonala. Už čtvrtý den po operaci jsem mohla plně a sama fungovat. Sama jsem si vybrala kliniku OB care a podle mě toho nejlepšího plastického chirurga, pana doktora Skálu. Samozřejmě kliniku doporučuji tam, kde se dá. Prsa vypadají napohled úplně přirozeně a mohu i říci, že po roce od operace hezky změkla. Panu doktorovi a celé klinice patří mé velké díky."

Anastasie

"Podstoupila jsem augmentaci prsou na klinice OBcare. Vždycky jsem měla docela malá prsa, ale po těhotenství a kojení vypadala tragicky. Má prsa ztratila svoji původní pevnost, byla povislá a prázdná. Já vím, že je to příroda a k mateřství to prostě patří, ale každá žena chce být krásná. Půl roku od ukončení kojení jsem se rozhodla pro podstoupení augmentace.
Četla jsem hodně recenzí a ptala několik operátorů, jaká značka implantátu je nejlepší. Teď je na trhu spousta značek, ale co se týče kvality, všechny jsou asi na stejně dobré úrovni. Rozdíl mezi těmito značkami je spíše obchodní a marketingový a rozdíl v ceně neznamená rozdíl v kvalitě. Osobně jsem si vybrala implantáty britské značky Nagor a jsem maximálně spokojená. Implantáty mají speciální texturovaný povrch, který zaručuje lepší přilnutí implantátu k prsní tkáni a minimalizuje tak riziko vzniku kapsulární kontraktury. Vypadají přirozeně. Zvolila jsem si kulatý tvar, 330 ml. Mám plné trojky a prsa vypadají krásně, rychle jsem si na ně zvykla a velmi krátce po operaci mi přišlo, jako by tam byly vždycky.
Byla jsem na klinice OBcare, pan doktor Skála je nejlepší! Když jsem přišla na první konzultaci s panem doktorem, od první chvíle jsem měla dobrý pocit a to, že je to právě ten nejlepší operátor, kterému důvěřují. Vřele doporučuji pana doktora Skálu, kliniku OBcare a Implantáty značky Nagor!"

"Chcete být informováni o novinkách a trendech z plastické a estetické chirurgie?"

Váš email byl úspěšně přihlášen

Váš email už existuje

Při komunikaci nastala chyba, zkuste prosím přihlášení později

Váš email nebyl zadán korektně

Používáme Cookies pro zlepšení Vaší nákupní zkušenosti s námi. Pro pokračování na této stránce musíte souhlasit s našimi podmínkami.
Souhlasím