Potřebujete poradit? Zavolejte nám.
571 116 320
(Po - Pá, 8:00 - 15:00)
Potřebujete poradit? Zavolejte nám.
  571 116 320 (Po - Pá, 8:00 - 15:00)

Dopravci, se kterými spolupracujeme

Pro příjemnější nákup na našem e-shopu si můžete vybrat celkem ze tří možností dopravy: DPD, Českou poštu a Zásilkovnu. Ceny a dodací podmínky naleznete níže.

Kdy a jak dostanete svou zásilku?

Objednávky přijaté do 10:00 expedujeme následující pracovní den. Veškeré objednávky, které obdržíme po 10:00, zasíláme do 2 pracovních dnů. Pokud je hodnota vaší objednávky nad 3 000 Kč, máte od nás dopravu zdarma.

Osobní odběr je možný v našem logistickém centru ve Valašském Meziříčí na adrese Vrbenská 887.

Přehled možností dopravy

1. DPD

Dopravce vás bude o datu doručení informovat den před doručením zásilky a také v den doručování zásilky. Informovat Vás bude SMS či emailem. Svoji zásilku můžete sledovat a měnit adresu či čas doručení zde.

DPD Private

Platba platební kartou online nebo převodem: 89 Kč
Platba na dobírku: 114 Kč
Platba kurýrovi v případě dobírky: hotově či kartou
Doba dodání: 1-2 pracovní dny

2. Česká pošta

Dopravce vás bude kontaktovat v den doručení, dále pak v případě nepřevzetí zásilky. Informovat Vás bude SMS či emailem. Svoji zásilku můžete sledovat zde.

Balík do ruky

Platba platební kartou online nebo převodem: 159 Kč
Platba na dobírku: 199 Kč
Platba kurýrovi v případě dobírky: pouze hotově
Doba dodání: 1-2 pracovní dny

Pokud Vás kurýr nezastihne na vámi uvedené adrese, můžete požádat o opětovné doručení či si Vaši zásilku vyzvednout přímo na poště.


Balík na poštu

Platba platební kartou online nebo převodem: 139 Kč
Platba na dobírku: 179 Kč
Platba kurýrovi v případě dobírky: pouze hotově
Doba dodání: následující pracovní den

3. Zásilkovna

Zásilky jsou doručovány na vámi zvolené výdejní místo. O tom, že je vaše zásilka připravena, budete informování SMS a kódem pro vyzvednutí. Možnosti vyzvednutí jsou v závislosti na otevírací době konkrétního výdejního místa.

Výdejní místa

Platba platební kartou online nebo převodem: 59 Kč
Platba na dobírku: 84 Kč
Výdejní místo: 1-2 pracovní dny

Dostupné platební metody

Platební kartou online

Svou objednávku můžete pohodlně zaplatit kartou online. Při dokončení objednávky budete přesměrováni na platební bránu 3D Secure payment gateway, kde vyplníte potřebné údaje o vaší kartě. Nezapomeňte zkontrolovat, zda vaše karta platbu online podporuje a váš denní limit není překročen.

Platba na dobírku

Při platbě na dobírku platíte za vaši objednávku až ve chvíli, kdy zboží převezmete. Cena za doručení je nepatrně navýšena o dobírku. Nezapomeňte si zkontrolovat, zda vámi vybraný dopravce nabízí také možnost platby kartou. Více o navýšení ceny za dobírku a možnosti platby u kurýra nalezete zde.

Platba bankovním převodem

V případě platby bankovním převodem nejdříve dokončete svou objednávku. Číslo bankovního účtu je 107-5144290257/0100 (KB). Jako variabilní symbol použijte číslo vaší objednávky, které vám přijde v potvrzení o přijetí objednávky. Vaše zboží bude odesláno, jakmile bude úhrada připsána na náš účet. Pokud máte zájem proces urychlit, zašlete nám potvrzení o zaslání platby na e-mail info@lipoelastic.com, abychom mohli vaši objednávku vyexpedovat v nejbližším možném termínu.

Vrácení a výměny

Výměna zboží bohužel není možná. Chápeme však, že vám produkt nemusí sedět nebo vyhovovat, v takovém případě můžete v souladu s ustanovením § 1829 odst. 1 občanského zákoníku, od jeho nákupu odstoupit, a to do čtrnácti dnů od převzetí zboží. Následně si můžete objednat nový produkt, který bude vyhovovat vašim požadavkům.

Zboží v neporušeném stavu, s etiketou a v původním balení zašlete na adresu:
LIPOELASTIC a.s.
Vrbenská 887, 757 01 Valašské Meziříčí
Česká republika

Do balíčku nezapomeňte přidat vyplněný Formulář k odstoupení od smlouvy, který naleznete na druhé straně vaší faktury. Můžete si jej vytisknout také zde.
Všechny další informace o vrácení zboží naleznete v našich obchodních podmínkách zde. Při přijetí vámi vráceného zboží prochází produkt nejdříve kontrolou. Následně, je-li produkt v pořádku, vystavujeme dobropis a posíláme vám peníze nazpět. Peníze můžete očekávat nejpozději do 14 dní od převzetí vráceného zboží. Vždy se však snažíme, abyste své peníze obdrželi co nejdříve.

"Chcete být informováni o novinkách a trendech z plastické a estetické chirurgie?"

Váš email byl úspěšně přihlášen

Váš email už existuje

Při komunikaci nastala chyba, zkuste prosím přihlášení později

Váš email nebyl zadán korektně