Potřebujete poradit? Zavolejte nám.
571 116 320
(Po - Pá, 8:00 - 15:00)
Potřebujete poradit? Zavolejte nám.
  571 116 320 (Po - Pá, 8:00 - 15:00)

Proč byste si měli vybrat právě LIPOELASTIC?

1. Kompresní prádlo pro Vás šijeme už více jak 20 let

Výrobou kompresního prádla se zabýváme již 20 let. Naše produkty neustále inovujeme a přizpůsobujeme aktuálním trendům tak, abyste se v nich cítili komfortně po celou dobu své rekonvalescence.

2. Expedujeme do 48 hodin

Dbáme na to, abyste měli správnou bandáž, na správném místě a ve správný čas. Zakládáme si na rychlosti doručení našich zásilek. Všechny objednávky standardně odesíláme do 48 hodin.

3. Excelentní zákaznický servis

Na dotazy ohledně velikostí, volby produktu nebo vrácení zboží je pro vás vždy připraven náš zákaznický tým. Kontaktovat nás můžete telefonicky, emailem, formou online chatu nebo na sociálních sítích.

4. Doprava nad 3 000 Kč zdarma

Při objednávkách v hodnotě 3 000 Kč a vyšší za vás uhradíme dopravu my.

5. Specialista na plastickou chirurgii

Kromě výroby kompresního prádla po plastických zákrocích jsme v České republice také výhradními distributory dermálních výplní TEOSYAL® a kosmeceutiky švýcarské značky TEOXANE, prsních implantátů GC Aesthetics®, liposukčních přístrojů značky body-jet® a nabízíme také vlastní ucelenou řadu péče o jizvy (LIPOELASTIC gel & LIPOELASTIC sheets).

6. Ruční výroba

Celé portfolio LIPOELASTIC®️ pooperačního prádla je vyráběno ručně a je výsledkem lidské činnosti. Právě to dělá z bandáží značky LIPOELASTIC®️ prémiovou značku.

7. Nejširší portfolio produktů - více jak 100 typů prádla

Záleží nám na tom, abyste se v kompresních bandážích cítili co nejpohodlněji a nejpříjemněji. Naším hlavním cílem je spokojený pacient. Vyrábíme více než 100 typů prádla v široké škále střihů a zapínání, aby vyhovovalo každému tvaru těla.

8. Více než 2 000 000 spokojených pacientů po celém světě

Těšíme se z toho, že po celém světě má s LIPOELASTIC® prádlem zkušenost již víc než 2 miliony zákazníků. Jsme hrdí na to, že náš zákaznický servis a kvalita našich výrobků vytvořila tak velkou komunitu.

9. Navrženo ve spolupráci s lékaři

Všechny produkty jsou navrženy ve spolupráci s plastickými chirurgy z celého světa, kteří LIPOELASTIC® prádlo aktivně používají.

10. Produkty vyrobené v České republice s použitím materiálů nejvyšší kvality

Všechny naše materiály pro výrobu kompresního prádla jsou certifikované, pochází ze zemí Evropské unie a jsou pravidelně testovány z hlediska kompresních vlastností a schopností vydržet praní po celou dobu rekonvalescence.

11. Distribuováno do více než 85 zemí světa

Naše produkty exportujeme do více než 85 zemí světa. Kompresní prádlo LIPOELASTIC®️ je tak možné zakoupit na všech kontinentech světa.

12. Výrobky pravidelně testujeme

Potrpíme si na špičkovou kvalitu, proto naše produkty obsahují široké portfolio certifikátů. LIPOELASTIC® bandáže mají certifikaci CE, ISO13485: 2016 a certifikaci OEKO-TEX® STANDARD 100 certificate, 02.0.8039 Hohenstein HTTI. Certifikáty mimo jiné garantují absenci latexu a jiných škodlivých látek.

13. Rodinný podnik

LIPOELASTIC a.s. je česká rodinná společnost, kterou v roce 2002 založili manželé Alena a Tomáš Hradilovi. Z malého podniku o 15 zaměstnancích jsme se vypracovali na předního světového výrobce kompresního pooperačního prádla. Dnes, o 20 let později, má naše společnost 250 zaměstnanců a stále rosteme.

14. Neustále inovujeme

Nenecháváme se unést dílčími úspěchy našich produktů. Centrum výzkumu a vývoje neustále inovuje a pracuje na tom, abychom byli ještě lepší. Vylepšujeme naše prádlo k dokonalým střihům a maximálnímu pohodlí.

15. Zaměřujeme se na vaše pohodlí

Děláme vše, co je v našich silách, abychom zajistili, že vaše cesta rekonvalescencí bude doplněna tím nejvyšším pohodlím. Materiál našich bandáží je dostatečně měkký, aby byl pohodlný, ale dostatečně silný na to, aby vydržel praní a nošení po celou dobu pooperační péče. Tkanina je navržena tak, aby po zákroku nedocházelo k nepříjemnostem a otlakům.

"Chcete být informováni o novinkách a trendech z plastické a estetické chirurgie?"

Váš email byl úspěšně přihlášen

Váš email už existuje

Při komunikaci nastala chyba, zkuste prosím přihlášení později

Váš email nebyl zadán korektně