logo
logo
571 116 320
(Po - Pá, 8:00 - 15:00)
Všeobecné informace o liposukčním přístroji body-jet®
Liposukční přístroj body-jet® Medicínské indikace Kontraindikace Kontakt

Logo

Společnost LIPOELASTIC a.s. je v České republice výhradním distributorem liposukčních přístrojů společnosti HUMAN MED.


Přístroj body-jet®

Přístroj body-jet® byl vyvinut speciálně pro oblast estetické chirurgie, zejména pro provádění liposukcí (odsávání tuku). Ve spolupráci se zkušenými lékaři naše společnost vyvinula metodu liposukce pomocí vodního paprsku, zvanou také water-jet liposukce (WAL).

Na rozdíl od tradičního postupu, kdy je do těla nejprve vpraven tumescentní roztok, který se nechá až jednu hodinu působit a pak se odsaje, probíhá v případě water-jet liposukce (WAL) infiltrace vyplachovací tekutiny a odsávání, vodním paprskem uvolněných tukových buněk, paralelně.

Vodní paprsek uvolňuje tukové buňky z tkáňových struktur. Tukové buňky a vyplachovací roztok jsou současně odsávány odsávací kanylou a odcházejí odsávací hadicí do odsávacího kontejneru. Odsávání zajišťuje integrovaný odsávací systém.Medicínské indikace

Kromě použití při liposukcích za účelem tvarování těla a ošetření lipoedémů je možné přístroj body-jet® od společnosti Human Med AG použít také odběru tělu vlastního tuku za účelem autologního přenosu tukové tkáně.

Kontraindikace

Přístroj body-jet® a nástroje, které se k němu připojují, nejsou určeny k intrakardiálnímu použití. Přístroj body-jet® nesmí být používán u pacientů s těžkou poruchou srážlivosti krve.

Přístroje této řady splňují požadavky směrnice 93/42/EHS a zákona o zdravotnických prostředcích. Díky cerfitikaci naší firmy podle DIN EN ISO 13485 a podle přílohy II směrnice 93/42/EHS je zajištěno dodržení všech požadavků směrnice 93/42/EHS a zákona o zdravotnických prostředcích, pokud jde o vývoj, výrobu, výstupní kontrolu a distribuci přístroje body-jet® a jeho příslušenství.

Zdroje: Human Med AG, Návod k použití přístroje body-jet®, kapitola I a II. Č. dok. 900038
Human Med AG, Návod k použití jednotky body® evo, Č. dok.:900053

Pokud máte zájem o bližší informace o přístroji body-jet® kontaktujte nás

Robert Kristian +420 723 479 955
rkristian@lipoelastic.com
Martin Václavek +420 720 957 320
mvaclavek@lipoelastic.com
"Chcete být informováni o novinkách a trendech z plastické a estetické chirurgie?"

Váš email byl úspěšně přihlášen

Váš email už existuje

Při komunikaci nastala chyba, zkuste prosím přihlášení později

Váš email nebyl zadán korektně

Jste odborník ve zdravotnictví?


Jsem odborníkem ve smyslu §2a Zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, čili jsem osobou oprávněnou předepisovat léčivé přípravky nebo osobou oprávněnou vydávat humánní léčivé přípravky.

Nezaškrtli potvrzení výše.

ANO / vstoupit