Potřebujete poradit? Zavolejte nám.
  571 116 320 (Po - Pá, 8:00 - 15:00)

Lipedém

More information

Lipedém je chronické onemocnění, které postihuje převážně ženy a projevuje se nadměrným ukládáním tuku v určitých částech těla. Ženám, postiženým lipedémem, se i přes veškerou snahu a změnu životního stylu nedaří hubnout.

Nejčastěji jsou postiženy dolní končetiny, zejména stehna a hýždě. V některých případech postihuje lipedém také paže. Tento stav je typicky symetrický, což znamená, že se vyskytuje na obou stranách těla.

Lipedém má výrazný dopad na kvalitu života postižených žen. Způsobuje bolesti, otoky končetin, citlivost na dotek, u některých žen může dojít až k omezení pohybu.


Přesná diagnóza a vhodná léčba by vždy měla být stanovena lékařem. Pokud si myslíte, že trpíte lipedémem, vyhledejte odbornou lékařskou pomoc.

Základem léčby je každodenní nošení kompresních oděvů, stejně tak je kompresní terapie nepostradatelná při liposukci. Kompresní oděvy vytvářejí zvýšený tlak na tkáně, který napomáhá zmírnit bolest a snižuje otoky. Kompresní oděvy jsou k dispozici v různých provedeních a variantách pro konkrétní postižené oblasti těla.

Zobrazit filtry
Cena
0
0
Dostupnost
Filtry
Contact us
Tým LIPOELASTIC
Jsme tady pro vás
Tel.: 571 116 320 (Po – Pá, 8:00 – 15:00)
Zeptejte se
Zobrazuji 1 - 0 z 0 produktů
Nebyly nalezeny žádné produkty
"Chcete být informováni o novinkách a trendech z plastické a estetické chirurgie?"

Váš email byl úspěšně přihlášen

Váš email už existuje

Při komunikaci nastala chyba, zkuste prosím přihlášení později

Váš email nebyl zadán korektně