Potřebujete poradit? Zavolejte nám.
571 116 320
(Po - Pá, 8:00 - 15:00)
Potřebujete poradit? Zavolejte nám.
  571 116 320 (Po - Pá, 8:00 - 15:00)

O nás

Jsme česká rodinná společnost zabývající se výrobou pooperačního prádla po plastických a estetických zákrocích již od roku 2002.

Ruční výroba


Co se týče kvality našich výrobků, jsme nekompromisní. Všechny produkty LIPOELASTIC jsou výsledkem ruční práce zkušených švadlen, jsou jednotlivě a velmi pečlivě kontrolovány.

Špička v oboru


Z malého podniku o 15 zaměstnancích jsme se vypracovali na předního světového výrobce kompresního pooperačního prádla. Dnes, o 20 let později, má naše společnost 250 zaměstnanců a stále rosteme.

Export do 85 zemí světa


Právě díky práci celého dynamického týmu aktuálně expandujeme do více než 85 zemí světa a patříme mezi lídry v oblasti kompresní terapie. Od roku 2014 otevíráme také vlastní dceřiné společnosti v rámci Evropy. Výsadní postavení na trhu, bohaté zkušenosti s výrobou, ale také snaha rozšířit si obzory, vedla k založení dceřiných společností v Německu, Velké Británii, Holandsku, Itálii, Rakousku a Slovensku.

Naše hodnoty

Inovace

Slovo „dobré“ pro nás není dost dobré. Neustále se snažíme, aby naše výrobky byly nejlepší. Proto máme oddělení výzkumu a vývoje, které vnímá veškeré požadavky a trendy na trhu. Naše produkty tak splňují vysoké nároky zákazníků a poskytují jim maximální komfort. Největší odměnou je pro nás spokojený zákazník.

Kvalita

Nespokojíme se s průměrem u našich produktů. Naším cílem vyrábět prádlo tak, aby bylo co nejkomfortnější a splňovalo veškerá kompresní kritéria. Všechny materiály pro výrobu mají certifikaci kvality a pochází ze zemí Evropské unie.

Komunikace

Kompresní prádlo vzniká díky zpětné vazbě našich zákazníků a ve spolupráci se zkušenými plastickými a estetickými lékaři. Naše produkty nevznikají ve vakuu, posloucháme vás. Svou zpětnou vazbu můžete napsat přímo majiteli společnosti přes záložku Kontakt. Na českém trhu kromě vlastního prádla poskytujeme komplexní balíček produktů pro vaši krásu.


Na českém trhu kromě vlastního prádla poskytujeme komplexní balíček produktů pro vaši krásu.


Naše filozofie

„Vždy jsem věřil, že zaměstnanci jsou ve skutečnosti akcionáři společnosti.

Tvoří její základy a ovlivňují její osud.

To je důvod, proč je považuji za součást naší rodiny LIPOELASTIC, rodiny s celosvětovým dosahem.“


T. Hradil,

Chairman of the Board
LIPOELASTIC a.s.

„Jsem obklopena mladým a dynamickým týmem, který do společnosti přináší energii a inovace.

Cítím se inspirována a to mi dává sílu pracovat usilovněji a posouvat tak společnost vpřed. “A. Hradilova,

Co-Founder, Member of the Board
LIPOELASTIC a.s.


"Chcete být informováni o novinkách a trendech z plastické a estetické chirurgie?"

Váš email byl úspěšně přihlášen

Váš email už existuje

Při komunikaci nastala chyba, zkuste prosím přihlášení později

Váš email nebyl zadán korektně