Potřebujete poradit? Zavolejte nám.
  571 116 320 (Po - Pá, 8:00 - 15:00)

Jak vznikly kompresní ACTIVE leggings? 

 

Zajímá Vás, jak vznikly kompresní ACTIVE leggings? Na začátku stála potřeba sehnat funkční a stylové legíny, které by poskytovaly úlevu od pocitu těžkých nohou, zmírňovaly celulitidu, ale zároveň se daly využít i v každodenním životě a při sportu. Když Alena Hradilová, co-founder společnosti LIPOELASTIC® nenašla žádné, které by její představy na 100 % naplnily, rozhodla se, že je na trh uvede sama.

 

___________________________________________________

1. Vlastní potřeba kompresních legín

„Jako většina žen, i já se snažím celulitidě předcházet. Ačkoliv je pro mě zdravý a aktivní životní styl na prvním místě, hledala jsem kompresní legíny, které by její zmírnění podpořily ještě více. Zároveň jsem chtěla, aby se legíny daly využít i při sportu. Často během relaxuji, a proto je pro mě komprese nezbytná. Začala jsem proto přemýšlet nad vlastní realizací kompresních legín, které by byly nejen účinné, ale i stylové“, vysvětluje Alena Hradilová.

 

2. Jak kompresní terapie funguje?

Proč kompresní terapie tak dobře působí při zmírňování celulitidy a ulevuje od pocitu těžkých a nateklých nohou?  „Díky kompresi (tlaku), kterou kompresní legíny vyvíjejí dochází k podpoře lymfatického systému. Při jeho správném fungování dochází k lepšímu odplavování toxinů z těla, eliminuje se zavodnění, zmenšují otoky nohou a zmírňuje se celulitida.“ popisuje paní Alena.

 

3. Na Vašem přání nám záleží

„Jako první jsme na trh uvedli univerzální černé kompresní ACTIVE leggings, které se setkaly s velkým úspěchem. Ženy oceňovaly úlevu od pocitu těžkých a nateklých nohou, rychleschnoucí materiál a optické zeštíhlení, které legíny poskytují. Mezi zprávami se časem začalo opakovaně objevovat stejné přání – o vytvoření barevných ACTIVE leggings. Proto jsme letos v listopadu uvedli na trh i jejich růžovou variantu. A brzy představíme i další barvu“, prozrazuje nadšeně Alena Hradilová.

 

 

 


Zaujala vás tato odpověď?
Sdílejte to se svými přáteli

Produkty zmíněné v této odpovědi:

ACTIVE leggings
ACTIVE leggings
ACTIVE leggings
černá
tmavě modrá
růžová

Zeštíhlující kompresní legíny proti zadržování vody v těle, celulitidě a otokům nohou

Skladem, Datum odeslání: 01.07.2022
1 190 983 Kč bez DPH
Contact us
Tým LIPOELASTIC
Jsme tady pro vás
Tel.: 571 116 320 (Po – Pá, 8:00 – 15:00)
Zeptejte se
"Chcete být informováni o novinkách a trendech z plastické a estetické chirurgie?"

Váš email byl úspěšně přihlášen

Váš email už existuje

Při komunikaci nastala chyba, zkuste prosím přihlášení později

Váš email nebyl zadán korektně