Potřebujete poradit? Zavolejte nám.
  571 116 320 (Po - Pá, 8:00 - 15:00)

Navraťte pleti mládíExkluzivní švýcarská společnost TEOXANE LABORATORIES se řadí mezi světovou špičku v oblasti estetické medicíny. Součástí jejího portfolia je inovativní kosmeceutická řada TEOXANEkterá jako první na světě obsahuje resilientní kyselinu hyaluronovou (RHA) ve stejném složení, jaké najdete i v dermálních výplních. TEOXANE patří mezi jediného výrobce na světě, který resilientní kyselinu využívá také do kosmeceutických přípravků.

Kyselina hyaluronová je přirozenou součástí kůže. Její množství v pleti se však vlivem stárnutí rapidně snižuje. Naše pokožka ztrácí hydrataci, což vede ke ztrátě pevnosti a pružnosti pleti, která je pak náchylnější k tvorbě vrásek.

Pro zachování mladistvě vypadající pleti je vhodné v pleti udržovat ztrácející se kyselinu správnou anti-aging kosmeceutikou.

Kosmeceutika TEOXANE je ucelená péče pro vaši pleť

Vzhledem k tomu, že je kyselina hyaluronová (HA) přirozenou součástí kůže je netoxická a nedráždivá. Využívá se proto často v kosmetických přípravcích, které vyhovují všem typům pleti. Produkty na bázi kyseliny hyaluronové se doporučují jako první a důležitý krok v boji proti stárnutí kůže a jako prevence proti tvorbě vrásek. Dermatology je speciální kosmeceutika* TEOXANE doporučována také pro prodloužení a zefektivnění výsledků estetického zákroku.

* Kosmeceutika je lékařská kosmetika, která nemá jen udržovat současný stav pleti, ale má nastartovat regenerační proces. Speciální kosmeceutiku TEOXANE je možné zakoupit pouze na specializovaných dermatologických a estetických pracovištích a na e-shopu společnosti LIPOELASTIC, která je výhradním distributorem v České republice.

Vyberte si své produkty TEOXANE na bázi kyseliny hyaluronové a předcházejte tak stárnutí své pleti!


Zaujala vás tato odpověď?
Sdílejte to se svými přáteli

Contact us
Tým LIPOELASTIC
Jsme tady pro vás
Tel.: 571 116 320 (Po – Pá, 8:00 – 15:00)
Zeptejte se
"Chcete být informováni o novinkách a trendech z plastické a estetické chirurgie?"

Váš email byl úspěšně přihlášen

Váš email už existuje

Při komunikaci nastala chyba, zkuste prosím přihlášení později

Váš email nebyl zadán korektně

Používáme Cookies pro zlepšení Vaší nákupní zkušenosti s námi. Pro pokračování na této stránce musíte souhlasit s našimi podmínkami.
Souhlasím