Potřebujete poradit? Zavolejte nám.
  571 116 320
(Po - Pá, 8:00 - 15:00)
Potřebujete poradit? Zavolejte nám.
  571 116 320 (Po - Pá, 8:00 - 15:00)

Nejsou legíny jako legínyŽe se legíny nosí pouze na cvičení, již dávno neplatí. Staly se součástí každodenního outfitu mnohých z nás. A není divu! Správně zvolené legíny totiž opticky zeštíhlí a zdůrazní vaše přednosti. Patříte také mezi jejich milovnice? Podívejte se s námi na to, jak si vybrat perfektně padnoucí legíny, ve kterých si užijete pohodlí po celý den a navíc potlačíte příznaky celulitidy.

Při výběru legín pamatujte, že:

1. Když legíny, tak jedině kompresní

Rozhodnete-li se investovat do legín, dbejte na to, aby byly z kompresního materiálu. Tlak komprese vaše nohy nejen krásně zeštíhlí, ale také napomáhá správnému fungování lymfatického systému. Trpíte-li na zadržování vody, otoky a celulitidu potom by kompresní legíny ve vašem šatníku neměly chybět.

2. Každý nemusí znát barvu vašeho spodního prádla

Pokud legíny nosíte místo kalhot, dejte pozor na jejich průsvitnost. Viditelné spodní prádlo totiž patří mezi módní faux pas. Doporučujeme neprůhledné a elastické materiály.

3. Žmolky nejsou trendy

Trápí vás na legínách žmolky? Jedná se o malé uzlíky, které vznikají opotřebením oděvu. Abyste nemusela ze šatníku vyřadit také oblíbené legíny, volte materiály, které jsou udržitelné, barevně stálé a odolné proti žmolkování.

4. Na kvalitě materiálu záleží

Ať už legíny nosíte do města na kávu nebo v nich jen cvičíte, měla byste dbát na kvalitu materiálu. Oblečení, které obsahuje latex nebo jiné škodlivé látky, by vám na kůži mohlo způsobit alergické reakce a vyrážku. Vybírejte proto certifikované materiály bez obsahu látek, které by vám mohly způsobit nepříjemnosti a dodržujte doporučený způsob údržby kompresních produktů.

5. Barevné legíny vás brzy omrzí

O tom, že černá barva je nestárnoucí klasika, není pochyb. Je univerzální, stylová a navíc zeštíhluje. Barevné legíny vás mohou brzy omrzet. Ideálním řešením jsou jednobarevné černé legíny s decentními prvky, které udělají i z klasiky jedinečný designový kousek.


Zaujala vás tato odpověď?
Sdílejte to se svými přáteli

Produkty zmíněné v této odpovědi:

ACTIVE leggings
ACTIVE leggings
ACTIVE leggings
New
černá

Zeštíhlující kompresní legíny proti zadržování vody v těle, celulitidě a otokům nohou

Skladem, Datum doručení: 22.01.2021
1 190 983 Kč bez DPH
Contact us
Tým LIPOELASTIC
Jsme tady pro vás
Tel.: 571 116 320 (Po – Pá, 8:00 – 15:00)
Zeptejte se
"Chcete být informováni o novinkách a trendech z plastické a estetické chirurgie?"
Používáme Cookies pro zlepšení Vaší nákupní zkušenosti s námi. Pro pokračování na této stránce musíte souhlasit s našimi podmínkami.
Souhlasím