Potřebujete poradit? Zavolejte nám.
  571 116 320 (Po - Pá, 8:00 - 15:00)

Nejsou legíny jako legínyŽe se legíny nosí pouze na cvičení, již dávno neplatí. Staly se součástí každodenního outfitu mnohých z nás. A není divu! Správně zvolené legíny totiž opticky zeštíhlí a zdůrazní vaše přednosti. Patříte také mezi jejich milovnice? Podívejte se s námi na to, jak si vybrat perfektně padnoucí legíny, ve kterých si užijete pohodlí po celý den a navíc podpoříte potlačení příznaků celulitidy.

Při výběru legín pamatujte, že:

1. Když legíny, tak jedině kompresní

Rozhodnete-li se investovat do legín, dbejte na to, aby byly z kompresního materiálu. Tlak komprese vaše nohy nejen krásně zeštíhlí, ale také napomáhá správnému fungování lymfatického systému. Trpíte-li na zadržování vody a celulitidu kompresní legíny Vám můžou pomoct.

2. Žmolky nejsou trendy

Trápí vás na legínách žmolky? Jedná se o malé uzlíky, které vznikají opotřebením oděvu. Abyste nemusela ze šatníku vyřadit také oblíbené legíny, volte materiály, které jsou udržitelné, barevně stálé a odolné proti žmolkování.

3. Na kvalitě materiálu záleží

Ať už legíny nosíte kamkoliv, měla byste dbát na kvalitu materiálu. Oblečení, které obsahuje latex nebo jiné škodlivé látky, by vám na kůži mohlo způsobit alergické reakce a vyrážku. Vybírejte proto certifikované materiály bez obsahu látek, které by vám mohly způsobit nepříjemnosti a dodržujte doporučený způsob údržby kompresních produktů.

4. Lifestylové univerzální legíny

Mezi základními kousky šatníku by legíny určitě neměly chybět! Jsou vhodné na každodenní nošení, do města i do práce. Skvěle se v nich budete cítit i při sportu – víte, že ACTIVE leggings napomáhají regeneraci svalů? Legíny využijete také při cestování. Jejich kompresní vlastnosti podpoří cirkulaci krve směrem vzhůru k srdci a uleví Vám od otoků nohou.

 

 

Kompresní ACTIVE leggings od LIPOELASTIC jsou zdravotnickým prostředkem třídy I.


Zaujala vás tato odpověď?
Sdílejte to se svými přáteli

Produkty zmíněné v této odpovědi:

ACTIVE leggings
ACTIVE leggings
ACTIVE leggings
černá
tmavě modrá
růžová

Zeštíhlující kompresní legíny proti zadržování vody v těle, celulitidě a otokům nohou

Skladem, Datum odeslání: 03.10.2022
1 299 1 073 Kč bez DPH
Contact us
Tým LIPOELASTIC
Jsme tady pro vás
Tel.: 571 116 320 (Po – Pá, 8:00 – 15:00)
Zeptejte se
"Chcete být informováni o novinkách a trendech z plastické a estetické chirurgie?"

Váš email byl úspěšně přihlášen

Váš email už existuje

Při komunikaci nastala chyba, zkuste prosím přihlášení později

Váš email nebyl zadán korektně