Potřebujete poradit? Zavolejte nám.
  571 116 320 (Po - Pá, 8:00 - 15:00)

Skvělé beauty tipy v době koronavirovéVěděli jste, že současná opatření proti šíření nákazy onemocněním covid-19 se týkají také vaší pleti? Nošení roušek, zvýšené dezinfekci rukou a práci na home office je potřeba přizpůsobit také každodenní rituál krásy

Přečtěte si, jak tato opatření vnímá vaše pokožka a jak můžete zamezit tomu, aby si nenesla zbytečné následky.

Pleti rouška nesvědčí

Nošení ochranné roušky má svá opodstatnění a může výrazně pomoci proti šíření koronaviru. Její nošení má ale bohužel negativní vliv na stav vaší pleti. Do roušky vydechujete vlhký vzduch a bakterie, které mohou způsobit problémy pokožky (akné, vyrážka, zarudnutí, mastnou pleť).

  Nezapomínejte o svou pleť důkladně pečovat a dopřejte ji zvýšenou hydrataci.                        Jaké jsou 3 základní kroky pro dokonalou pleť si přečtěte zde.

 

 

Ruce vysušené dezinfekcí

Dezinfekce je pro nás nyní připravena téměř na každém kroku. Stejně jako nošení roušek je její používání nezbytné, ale věděli jste, že po jejím použití naše ruce velmi trpí? Dezinfekce v kombinaci s blížícími se mrazy snižuje schopnost zvlhčování pokožky. V důsledku toho jsou pak naše ruce vysušené a drsné na dotek. Nezapomeňte proto také na jejich důkladnou hydrataci. Použít můžete také produkty určené pro péči o pleť s vysokým obsahem kyseliny hyaluronové.

 

Oči unavené prací u počítače

Zůstali jste na home office a pracujete z domova na počítači? Pokud u monitoru trávíte více než 3 hodiny denně, hrozí vám tzv. syndrom počítačového vidění. Jedná se o dočasný stav zraku, který vzniká jeho namáháním. Oči a oblast očního okolí jsou pak mnohem náchylnější k podráždění a tvorbě vrásek. Dělejte si při práci u obrazovky pauzy a zařaďte do své beauty rutiny také produkty určené pro péči o oblast očního okolí.

 

 


Zaujala vás tato odpověď?
Sdílejte to se svými přáteli

Produkty zmíněné v této odpovědi:

TEOXANE – R (II) Eyes Contour 15 ml
TEOXANE – R (II) Eyes Contour 15 ml
Bestseller

Unikátní oční krém s obsahem kyseliny hyaluronové pro zesvětlení tmavých kruhů pod očima a zmírnění jemných vrásek 

Skladem, Datum odeslání: 28.06.2021
1 353 1 118 Kč bez DPH
- +
Contact us
Tým LIPOELASTIC
Jsme tady pro vás
Tel.: 571 116 320 (Po – Pá, 8:00 – 15:00)
Zeptejte se
"Chcete být informováni o novinkách a trendech z plastické a estetické chirurgie?"

Váš email byl úspěšně přihlášen

Váš email už existuje

Při komunikaci nastala chyba, zkuste prosím přihlášení později

Váš email nebyl zadán korektně

Používáme Cookies pro zlepšení Vaší nákupní zkušenosti s námi. Pro pokračování na této stránce musíte souhlasit s našimi podmínkami.
Souhlasím