Potřebujete poradit? Zavolejte nám.
  571 116 320
(Po - Pá, 8:00 - 15:00)
Potřebujete poradit? Zavolejte nám.
  571 116 320 (Po - Pá, 8:00 - 15:00)

Proč zvolit stahovací prádlo
od značky LIPOELASTIC?

LIPOELASTIC má téměř dvě desetiletí zkušeností s výrobou kompresního prádla po plastických zákrocích. Tuto odbornost proto využila při tvorbě nové kolekce stahovacího prádla LIPOELASTIC Everyday. Produkty z řady Everyday lze nosit také po operaci pro zlepšení a udržení dlouhodobého výsledku plastického zákroku.

Shapewear prádlo od LIPOELASTIC není řešením jen po plastickém zákroku, ale jak již název napovídá, je určen také ke každodennímu nošení. Kolekce stahovacího prádla okamžitě a viditelně vytvaruje vaši postavu, stahuje bříško a jiné nerovnoměrnosti na postavě.


Benefity stahovacího prádla Everyday

  • Stahuje oblast břicha a boků
  • Zeštíhluje pas
  • Bezešvé provedení
  • Není viditelné pod oblečením (ideální pod šaty nebo košili)
  • Lehký a vzdušný materiál
  • Příjemný materiál na dotek
  • Pocit druhé kůže

Kolekce pro NĚJ i pro NI

Kolekce LIPOELASTIC Everyday stahovacího prádla je k dostání pro muže i ženy pro formování dokonalé postavy.

LIPOELASTIC stahovací kalhotky pro ženy ve variantě s vysokým nebo nízkým pasem formují oblast bříška a boků, opticky zeštíhlují postavu a jsou ideální pod šaty. Lehký materiál je velmi příjemný a není viditelný pod oblečením.

Pánská řada LIPOELASTIC stahovacího prádla díky kompresi formuje tělo, především v oblasti břicha a prsou. Pánské tričko s podpažními potítky je vhodné jako stahovací prádlo pod košili či tričko.

„Změňte to, jak vypadáte a jak se cítíte.“

Materiály

LIPOELASTIC stahovací prádlo je velmi příjemné na nošení, díky SECOND SKIN technologii navíc absorbuje a odvádí tělesný pot.


SECOND SKIN materiál

Tento materiál je vzhledem k jeho perfektním vlastnostem určen především pro kolekci Shapewear, ale je vhodný také pro kompresní bandáže při problémech s lymfatickým systémem. Díky jeho přirozené pružnosti kopíruje pohyby těla a svalů, čímž poskytuje pocit „druhé kůže“. Hlavní benefity tohoto materiálu zahrnují vysokou odolnost a prodyšnost, struktura materiálu zajišťuje rychleschnoucí efekt, který poskytuje maximální pohodlí při pocení.


UNIQUE materiál

Pro druhý stupeň kompresní terapie se používají bandáže z materiálu UNIQUE. V letních měsících je tento materiál vhodný pro první i druhou pooperační fázi, a to díky jeho mikroklimatickým vlastnostem. UNIQUE materiál je zkrátka jedinečný a v oblasti plastické a estetické medicíny nemá konkurenci.

"Chcete být informováni o novinkách a trendech z plastické a estetické chirurgie?"
Používáme Cookies pro zlepšení Vaší nákupní zkušenosti s námi. Pro pokračování na této stránce musíte souhlasit s našimi podmínkami.
Souhlasím