logo
logo
571 116 320
(Po - Pá, 8:00 - 15:00)

Proč zvolit stahovací prádlo
od značky LIPOELASTIC?

LIPOELASTIC má dvě desetiletí zkušeností s výrobou kompresního prádla po plastických zákrocích. Tuto odbornost proto využila při tvorbě nové kolekce stahovacího prádla LIPOELASTIC Everyday. Produkty z řady Everyday lze nosit také po operaci pro zlepšení a udržení dlouhodobého výsledku plastického zákroku.

Shapewear prádlo od LIPOELASTIC není řešením jen po plastickém zákroku, ale jak již název napovídá, je určen také ke každodennímu nošení. Kolekce stahovacího prádla okamžitě a viditelně vytvaruje vaši postavu, stahuje bříško a jiné nerovnoměrnosti na postavě.


Benefity stahovacího prádla Everyday

 • Stahuje oblast břicha a boků
 • Zeštíhluje pas
 • Bezešvé provedení
 • Není viditelné pod oblečením (ideální pod šaty nebo košili)
 • Lehký a vzdušný materiál
 • Příjemný materiál na dotek
 • Pocit druhé kůže

Kompresní ACTIVE leggings

Jsou vám pojmy jako zadržováním vody v těle, otoky nohou a celulitida dobře známé? A víte o tom, že komprese může napomáhat v řešení těchto problémů? ACTIVE leggings z kompresního CLASSIC materiálu jsou novinkou v portfoliu LIPOELASTIC. Jsou vhodné jak pro každodenní nošení a sportovní aktivity, tak i cestování.

Kompresní ACTIVE leggings napomáhají:

 • proti otokům nohou
 • proti pocitu těžkých nohou
 • proti zadržování vody v těle
 • proti celulitidě
 • jako pooperační prádlo pro pacienty trpící onemocněním lymfatického systému
 • jako podpora krevního oběhu
 • k optickému zeštíhlení v oblasti dolních končetin
 • k potlačení příznaků lipedému

Pokud Vás trápí celulitida, nezoufejte. Jde o běžný jev, a potýká se s ním mnoho žen. Je ale přirozené, že hledáte způsob, jak se pomerančové kůže zbavit. Přečtete si o způsobech, kterými je možné celulitidu zmírnit.

Že se legíny nosí pouze na cvičení, již dávno neplatí. Staly se součástí každodenního outfitu mnohých z nás. A není divu! Správně zvolené legíny totiž opticky zeštíhlí a zdůrazní vaše přednosti. Patříte také mezi jejich milovnice? Přečtěte si, jak si vybrat perfektně padnoucí legíny, ve kterých si užijete pohodlí po celý den.

Zajímá Vás, jaký vliv má hromadění vody v těle na celulitidu a otoky nohou, a jakým způsobem kompresní terapie napomáhá lymfatickému systému s jeho aktivací? Podívejte se na tento článek.


Kolekce pro NĚJ i pro NI

Kolekce LIPOELASTIC Everyday stahovacího prádla je k dostání pro muže i ženy pro formování dokonalé postavy.

LIPOELASTIC stahovací kalhotky pro ženy ve variantě s vysokým nebo nízkým pasem formují oblast bříška a boků, opticky zeštíhlují postavu a jsou ideální pod šaty. Lehký materiál je velmi příjemný a není viditelný pod oblečením.

Pánská řada LIPOELASTIC stahovacího prádla díky kompresi formuje tělo, především v oblasti břicha a prsou. Pánské tričko s podpažními potítky je vhodné jako stahovací prádlo pod košili či tričko.

„Změňte to, jak vypadáte a jak se cítíte.“

CLASSIC materiál

CLASSIC je označení pro materiál, ze kterého je vyrobena většina produktů z portfolia LIPOELASTIC®. Jeho patentovaná a klinicky testovaná technologie je dlouhodobě prověřována odborníky z oblasti plastické chirurgie. Díky speciálnímu vláknu má tento materiál stabilní a přesnou kompresi, která je obecně považována za nejdůležitější parametr kompresních bandáží. Použité elastické mikrovlákno odvádí vlhkost pokožky a zajišťuje příjemný chladivý účinek. Během rekonvalescence po zákroku se tělo přirozeně zahřívá, takže chladivý účinek pacienti oceňují. CLASSIC je velmi odolný proti poškození i při pravidelném, každodenním používání. Příjemná jemnost materiálu vám poskytne pocit pohodlí po celou dobu pooperační péče.


SECOND SKIN materiál

Tento materiál je vzhledem k jeho perfektním vlastnostem určen především pro kolekci Shapewear, ale je vhodný také pro kompresní bandáže při problémech s lymfatickým systémem. Díky jeho přirozené pružnosti kopíruje pohyby těla a svalů, čímž poskytuje pocit „druhé kůže“. Hlavní benefity tohoto materiálu zahrnují vysokou odolnost a prodyšnost, struktura materiálu zajišťuje rychleschnoucí efekt, který poskytuje maximální pohodlí při pocení.


UNIQUE materiál

Pro druhý stupeň kompresní terapie se používají bandáže z materiálu UNIQUE. V letních měsících je tento materiál vhodný pro první i druhou pooperační fázi, a to díky jeho mikroklimatickým vlastnostem. UNIQUE materiál je zkrátka jedinečný a v oblasti plastické a estetické medicíny nemá konkurenci.

"Chcete být informováni o novinkách a trendech z plastické a estetické chirurgie?"

Váš email byl úspěšně přihlášen

Váš email už existuje

Při komunikaci nastala chyba, zkuste prosím přihlášení později

Váš email nebyl zadán korektně