Potřebujete poradit? Zavolejte nám.
  571 116 320 (Po - Pá, 8:00 - 15:00)

Proč zvolit stahovací prádlo
od značky LIPOELASTIC?

LIPOELASTIC má téměř dvě desetiletí zkušeností s výrobou kompresního prádla po plastických zákrocích. Tuto odbornost proto využila při tvorbě nové kolekce stahovacího prádla LIPOELASTIC Everyday. Produkty z řady Everyday lze nosit také po operaci pro zlepšení a udržení dlouhodobého výsledku plastického zákroku.

Shapewear prádlo od LIPOELASTIC není řešením jen po plastickém zákroku, ale jak již název napovídá, je určen také ke každodennímu nošení. Kolekce stahovacího prádla okamžitě a viditelně vytvaruje vaši postavu, stahuje bříško a jiné nerovnoměrnosti na postavě.


Benefity stahovacího prádla Everyday

  • Stahuje oblast břicha a boků
  • Zeštíhluje pas
  • Bezešvé provedení
  • Není viditelné pod oblečením (ideální pod šaty nebo košili)
  • Lehký a vzdušný materiál
  • Příjemný materiál na dotek
  • Pocit druhé kůže

Kolekce pro NĚJ i pro NI

Kolekce LIPOELASTIC Everyday stahovacího prádla je k dostání pro muže i ženy pro formování dokonalé postavy.

LIPOELASTIC stahovací kalhotky pro ženy ve variantě s vysokým nebo nízkým pasem formují oblast bříška a boků, opticky zeštíhlují postavu a jsou ideální pod šaty. Lehký materiál je velmi příjemný a není viditelný pod oblečením.

Pánská řada LIPOELASTIC stahovacího prádla díky kompresi formuje tělo, především v oblasti břicha a prsou. Pánské tričko s podpažními potítky je vhodné jako stahovací prádlo pod košili či tričko.

„Změňte to, jak vypadáte a jak se cítíte.“

Materiály

LIPOELASTIC stahovací prádlo je velmi příjemné na nošení, díky SECOND SKIN technologii navíc absorbuje a odvádí tělesný pot.


SECOND SKIN materiál

Tento materiál je vzhledem k jeho perfektním vlastnostem určen především pro kolekci Shapewear, ale je vhodný také pro kompresní bandáže při problémech s lymfatickým systémem. Díky jeho přirozené pružnosti kopíruje pohyby těla a svalů, čímž poskytuje pocit „druhé kůže“. Hlavní benefity tohoto materiálu zahrnují vysokou odolnost a prodyšnost, struktura materiálu zajišťuje rychleschnoucí efekt, který poskytuje maximální pohodlí při pocení.


UNIQUE materiál

Pro druhý stupeň kompresní terapie se používají bandáže z materiálu UNIQUE. V letních měsících je tento materiál vhodný pro první i druhou pooperační fázi, a to díky jeho mikroklimatickým vlastnostem. UNIQUE materiál je zkrátka jedinečný a v oblasti plastické a estetické medicíny nemá konkurenci.

"Chcete být informováni o novinkách a trendech z plastické a estetické chirurgie?"

Váš email byl úspěšně přihlášen

Váš email už existuje

Při komunikaci nastala chyba, zkuste prosím přihlášení později

Váš email nebyl zadán korektně

Používáme Cookies pro zlepšení Vaší nákupní zkušenosti s námi. Pro pokračování na této stránce musíte souhlasit s našimi podmínkami.
Souhlasím