Potřebujete poradit? Zavolejte nám.
  571 116 320 (Po - Pá, 8:00 - 15:00)

lipoheal

Silikonový LIPOELASTIC gel

Unikátní silikonový LIPOELASTIC gel přináší velmi účinnou metodu léčby jizev.

Léčba silikonem normalizuje tvorbu kolagenu, což má za následek měkčí a plošší jizvy. Silikon je zcela netoxický, bezpečný a snadno aplikovatelný na citlivou i dětskou pokožku. Mast na hojení jizev na bázi silikonu je nejlepší volbou pro ošetření čerstvých i starých jizev.

Krém na hojení jizev LIPOLEASTIC gel je účinnou metodou léčby také pro hypertrofické a keloidní jizvy.

LIPOELASTIC gel je unikátní, protože:

 • Je rychleschnoucí
 • Je obohacený vitamínem E, který pomáhá pokožku regenerovat
 • Jeho složením je vysoce biokompatibilní generace silikonů
 • Je určený k redukci a estetickému zlepšení jizev po chirurgických zákrocích či popálení
 • Snižuje zarudnutí a svědivost jizev, předchází abnormálnímu hojení rány či vzniku keloidních a hypertrofických jizev
 • Je účinný jak na nové, tak staré zjizvené tkáně
 • Vytváří na pokožce jemný a matný ochranný film
 • Účinnost silikonu v gelech na jizvy je klinicky prokázána

Dlouhodobé používání LIPOELASTIC gelu = Perfektní výsledek


Vyřešte své nevzhledné jizvy jednou pro vždy!

Jizvy mohou v průběhu několika měsíců měnit svůj tvar i velikost, proto je vhodné o ně začít pečovat co nejdříve. Při dodržování doporučené péče o jizvy je možné dosáhnout perfektních výsledků.

 • 100 % silikon představuje jedinečnou a prokazatelnou metodu léčby jizev
 • Pro perfektní výsledek je velmi důležité používat produkty pravidelně a dlouhodobě
 • Doporučená doba používání je 8-16 týdnů (dle vývoje hojení), po tomto období zaznamenává většina pacientů trvalé zlepšení jizvy
 • Každých 12 hodin je nutné jizvu pečlivě omýt a aplikovat gel

Výsledky po použití LIPOELASTIC gelu

Silikonové náplasti BIODERMIS

Revoluční americká společnost BIODERMIS se zasloužila o první klinicky potvrzenou léčbu jizev formou silikonového gelu. Díky svým inovativním postupům se i po téměř 30 letech od svého založení řadí mezi světovou špičku a nabízí komplexní řadu v péči o jizvy.

Ošetření jizev po operaci prsou

Speciálně tvarované silikonové náplasti ideální po augmentaci, redukci, rekonstrukci či mastopexi. Pro dokonalý výsledek je doporučeno kombinovat náplast s kompresní podprsenkou .


Ošetření jizev po operaci břicha, porodu aj.

Speciálně tvarované silikonové náplasti ideální po plastických zákrocích, jako je např. abdominoplastika. Silikonové náplasti jsou doporučovány také na jizvy po císařském řezu. Pro dokonalý výsledek je doporučeno kombinovat náplast s kompresním pooperačním prádlem.


Jak vybrat vhodnou péči o jizvy?

Bojujte proti jizvám s produkty na bázi 100% silikonu


Kůže je důležitým orgánem těla. Při jejím poranění a následné regeneraci dochází k tvorbě jizev. Každý chirurgický zákrok, říznutí, odřenina nebo popálenina může mít za následek vznik jizvy, ta je sice přirozenou součástí procesu hojení kůže, její viditelnost však můžete sami výrazně ovlivnit. Aby byla jizva minimálně viditelná, je potřeba o ni důsledně pečovat. Je klinicky dokázáno, že produkty na bázi 100% silikonu jsou velmi účinným řešením, jak minimalizovat viditelnost jizvy.


Nedovolte jizvám, aby vám zhoršily finální výsledek operace

Neodmyslitelnou součástí rekonvalescence po jakémkoliv plastickém zákroku by měla být i důkladná péče o pooperační jizvu. Pokud o jizvu začnete včas pečovat, zabráníte tomu, aby vám jejich vzhled pokazil finální výsledek zákroku.

Produkty na bázi 100% silikonu jsou doporučovány po faceliftu, po operacích štítné žlázy, laparoskopii, abdominoplastice, porodu císařským řezem, augmentaci, liposukci a jiných estetických zákrocích. Silikonové produkty fungují také na jizvy po tetování, piercingu a po popáleninách.

Dejte sbohem keloidním a hypertrofickým jizvám

Keloidní a hypertrofické jizvy jsou silné a zvýšené, mohou svědět či bolet. Často vynikají tmavší barvou vzhledem k okolní zdravé pokožce. Vznikají poraněním či důsledkem chirurgického zákroku.

Jak silikon působí?

Jizvy pro své hojení potřebují ideální prostředí, což znamená vhodnou rovnováhu vlhkosti a maximální přísun kyslíku. Silikon jizvu zapouzdří, což znamená, že zcela kryje místo hojení, kde poskytuje rovnovážnou hydrataci a umožňuje přísun kyslíku.

Ačkoli je rána zcela překrytá, silikon je semipermeabilní, což znamená, že umožňuje přísun kyslíku a přebytečnou vlhkost naopak uvolňuje. Správně hydratovaná a okysličená pleť umožňuje okolní zdravé tkáni lepší prolínání s jizevnatou tkání. Jizva má přirozenější barvu, je jemnější a celkově plošší. Používání výrobků podle návodu může výrazně snížit výskyt jizev.

Léčba silikonem je možná v různých podobách (náplasti, gely a masti).

"Chcete být informováni o novinkách a trendech z plastické a estetické chirurgie?"

Váš email byl úspěšně přihlášen

Váš email už existuje

Při komunikaci nastala chyba, zkuste prosím přihlášení později

Váš email nebyl zadán korektně

Používáme Cookies pro zlepšení Vaší nákupní zkušenosti s námi. Pro pokračování na této stránce musíte souhlasit s našimi podmínkami.
Souhlasím