Příběh paní Katky – liposukce břicha po čtyřicítce a nový začátek v krásnějším těle


PO ČTYŘICÍTCE ŽIVOT NEKONČÍ
ANEB NOVÝ ZAČÁTEK V KRÁSNĚJŠÍM TĚLE

Výrobce svatebních doplňků paní Katka je zdárným úkazem toho, že život po čtyřicítce zdaleka nekončí. Právě naopak, může být lepší a spokojenější. Katka byla vždy optimistická a usměvavá žena. V osobním životě však nastaly nepříjemné okolnosti, které se podepsaly nejen na její náladě, ale také na jejím vzhledu. S přibývajícím stresem ji šla kila nahoru a tím se začal i zhoršovat její pohled sama na sebe. „Přestala jsem se sama sobě líbit,“ vzpomíná dnes znovu s úsměvem. Rozhodla se proto pro liposukci, která ji vrátila sebevědomí. A i když má na krku padesátku, cítí se nyní lépe než kdy předtím.

Přečtěte si inspirativní rozhovor s touto usměvavou a krásnou ženou, o tom, jak může plastický zákrok odsátí tuku z břicha změnit život a jak může sama pacientka ovlivnit jeho finální výsledek.


 

Katko, jaký zákrok jste podstoupila a proč jste se pro něj rozhodla?

V loňském roce jsem podstoupila liposukci břicha na Arte klinice v Brně. Mé rozhodnutí bylo hodně impulsivní. Vždy jsem si totiž zakládala na tom, ať se cítím dobře ve svém těle. Najednou však v mém životě nastaly okolnosti, kvůli kterým jsem nebyla v úplné psychické pohodě.  Bohužel se to podepsalo především na váze. Stresy jsem zajídala a tuk se mi usadil v oblasti břicha. Začala jsem nenávidět pohled do zrcadla a celkově jsem se přestala sama sobě líbit.

Jednoho dne jsem se na sebe naštvala natolik, že jsem se rozhodla s tím něco udělat. A vzhledem k tomu, že v mém věku není hubnutí tak snadné, rozhodla jsem se pro rychlejší řešení a vyhledala si na internetu možnosti liposukcí.

Až na pár obrázků od žen, které zákrok podstoupily, jsem si více informací nezjišťovala. Nechtěla jsem si vytvořit zbytečné obavy.

 

Jak jste se cítila po zákroku a jak probíhala Vaše rekonvalescence?

Ihned po zákroku na plastické chirurgii jsem měla dost velké otoky. Jak jsem však následně zjistila, mé nepříjemné pocity po zákroku byly způsobeny převážně špatně zvoleným kompresním prádlem.

Měla jsem nepříjemné otoky a celkově jsem cítila, že mi prádlo nesedí, tak jak má. Kontaktovala jsem výrobce prádla, které jsem na klinice dostala, ale bohužel mi nevyšli vstříc.

Rozhodla jsem se proto si prádlo vyřešit sama a zkontaktovala jsem společnost LIPOELASTIC a.s., která je předním výrobcem kompresního prádla. Tato společnost sídlí blízko mého bydliště, a tak jsem se rozhodla pro osobní návštěvu. Byla jsem nadšená. Musím i zde veřejně pochválit celkový přístup této společnosti. Paní mi ochotně poradily s výběrem a prádlo se mnou trpělivě vyzkoušely.

Od doby, co jsem si pořídila lepší pooperační prádlo, byla má rekonvalescence bez komplikací.

Pooperační prádlo jsem si oblíbila natolik, že jsem jej nosila mnohem déle, než mi bylo doporučeno lékařem. A dodnes ho využívám jako spodní vrstvu oblečení na lyže smile
Splnil zákrok Vaše očekávání? Jaké byly výsledky?

Liposukce určitě splnila má očekávání. Okolí si změny hned všimlo a chvála od známých mi vrátila mé ztracené sebevědomí. Hodně mi to pomohlo, nejen fyzicky, ale hlavně psychicky.

 

Co byste doporučila ženám, které uvažují o plastickém zákroku?

Všem ženám, které zákrok zvažují, bych určitě doporučila do toho jít a nebát se. Já osobně bych šla klidně znova. Pokud Vám smutek z postavy až příliš zaměstnává hlavu, měla byste to pro sebe udělat.

 

Žijeme jen jednou, a tak by to mělo stát za to.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
Rozumím