„Kamarádky žasly nad jejich
přirozeností a přítel byl nadšený,“
říká Magda rok po augmentaci
s implantáty EUROSILICONE.

Vzpomínáte si na fitness závodnici Magdu Sívkovou, se kterou jsme prošli celou cestu ke zvětšení poprsí? Již je to rok, co Magda na klinice AESTHERY u MUDr. Kamily Šormové podstoupila augmentaci s implantáty EUROSILICONE o objemu 450 ml. Přečtete si, jak se jí daří a jak je s implantáty spokojena.


Všimlo si tvé okolí změny poprsí? Jak na to reagovali? :-)

Okolí si samozřejmě všimlo. Reakce byly pozitivní. Hlavně kamarádky žasly nad jeho přirozeností a přítel byl nadšený.

Jak rychle jsi mohla znovu naplno sportovat včetně vrchních partií?

Prsní svaly už moc neposiluju. Trénovala jsem už po 3 týdnech, ale jen partie, kde jsem prsa nezatěžovala. Po měsíci a půl už jsem zase dřepovala se 100 kg.

Pomohla ti nová prsa na soutěžích v BIKINI fitness?

Soutěžit je hodně i o mentální připravenosti. Nový dekolt působil samozřejmě lépe a já se hlavně cítila skvěle. Letošní tři zlaté medaile to dokazují.
Také jsem měla možnost vidět na soutěžích práci jiných chirurgů a musím uznat, že je mám opravdu jedna z nejkrásnějších.

Omezují tě implantáty nějak ve tvém životě?

Vůbec mě neomezují. Jako by byly mé vlastní..

Cítíš, že v těle máš nějaký cizí předmět nebo sis na svá nová prsa už zvykla? Trvalo ti zvyknout si na implantáty nebo ses s nimi sžila rychle?

Zvykla jsem si okamžitě. Vůbec je nevnímám. Vždy mě potěší, že v období mimo dietu jsou krásně měkká.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací
Rozumím